Tu nabízí společnost Bohemian Estates, která majitele nemovitostí za předem daný poplatek zbaví prakticky všech starostí, které jsou s pronájmem nemovitosti spojené. Společnost taktéž garantuje vrácení nemovitosti v původním stavu, a tak se majitelé nemusí obávat ani takových nájemníků, kteří by měli tendence byt demolovat. Po celou dobu trvání smlouvy jsou navíc zajišťovány potřebné opravy a údržba a samozřejmostí je vybírání a upomínky nájemného.

Odpadá i starost s přepisem energií či se sháněním nových nájemníků, Bohemian Estates totiž na rozdíl od ostatních realitních kanceláří nespoléhá jen na realitní inzerci a nájemníky získává i díky dlouhodobé spolupráci s mezinárodními společnostmi, školami a cílenému marketingu v místě nemovitosti. V průměru je tak nový nájemník zajištěn do dvou týdnů od počátku hledání. Každý je zároveň prověřován v registru dlužníků, což je krok, který Bohemian Estates provádí jako jedni z mála. „Má-li případný nájemník byť jen jeden záznam v centrálním registru dlužníků, smlouvu s ním neuzavíráme. Zároveň používáme lety praxe prověřené a vypilované neprůstřelné smlouvy, které nám umožní se efektivně zbavit neplatících nájemníků. Každopádně v případě garantovaného nájmu majitel nemovitosti peníze za nájem inkasuje, i když nájemník neplatí nebo když není zrovna nemovitost obsazena,“ uvádí jednatel a majitel Bohemian Estates David Novotný.

Služba je tak vhodná zejména pro ty, kteří chtějí pravidelně a bez starostí inkasovat peníze za nájem, a přitom se o nic nestarat. Ocení ji tedy například i ti, kteří byt koupili na hypotéku a nechtějí se dostat do problémů.

Jedinou starostí klienta je tak prvotní odsouhlasení podmínek a podepsání nájemní smlouvy. Cena za službu je určena na základě prohlídky, kdy je stanovena výše tržního nájemného. Majitelé nemovitostí zároveň ocení i online systém evidující podrobné vyúčtování a další informace o nemovitosti. Poskytován je zároveň ale i online report a fotografie současného stavu pronajímané nemovitosti. Cesta profesionální správy nemovitosti se službou garantovaného nájmu je tudíž nejideálnější volbou pro ty, kteří na příjem z pronájmu spoléhají a nemohou nebo nechtějí svůj volný čas věnovat starostem spojeným s touto činností.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno