Dobrý den, ráda se podělím o novou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou mně doporučila moje dobrá kamarádka. Máme chatu, kterou pronajímáme buď známým nebo přes inzerci. Má 8 pokojů a k tomu jídelnu spojenou se společenskou místností. U ní je též dětský koutek a samozřejmě příslušenství – malá kuchyň, chodba, WC a veranda. Podlahy jsou kachlové, někde lité a ve dvou místnostech máme položené koberce. Hlavně v dětském koutku.

Koberec v dětském koutku musí být vždy čistý, ale naše snaha na to již nestačila. Proto mě firma velice potěšila, když mě ujistila, že jej vyčistí kotoučovým strojem, který zároveň s přidanými prostředky i vydezinfikuje.

Litá podlaha vypadale zašle a flekatě. Opět po použití moderních a zároveň šetrných prostředků již za mokra vykazovala patřičné změny. Po vysušení mi doporučili podlahu určitě zakonzervovat průmyslovým voskem.

Po tomto ošetření zářily  všechny podlahy čistotou a hlavně jsme jim prodloužili životnost. Moc děkuji firmě za jejich služby a všem doporučuji využít strojové čištění a voskování podlah.

 02 podlahy

Krystalizace, impregnace, čištění a voskování podlah

Zdravím, chtěla bych touto cestou poděkovat firmě, která nám prokázala velikou službu. Potřebovali jsme uklidit na podzim náš byt a zároveň měl tento úklid sloužit i jako předvánoční snažení. Chtěli jsme vygruntovat vše. Tedy umýt okna, vyčistit koberce i podlahy. Máme takovou směsku – v koupelně dlažbu, na chodbě plovoučku a v kuchyni linoleum.

Našli jsme více firem, ale nejvíce nás zaujala firma  A  SERVIS  LIPKA, s.r.o. Vybírali jsme podle děkovných článků a diskusí. Přečetla jsem si něco i o firmě, tudíž se dozvěděla, jaké používají stroje na čištění a také hlavně jaké čistící a šetřící zároveň prostředky.

Nabízejí službu strojového čištění podlah. Při osobním kontaktu byli zaměstnanci velice vstřícní a vysvětlili nám popis a postupy jejich práce. Domluvili jsme všechny podrobnosti, sdělili nám i za jakou cenu by mělo vše probíhat. Poté nastoupila technika na podlahy. Zaměstnancům kotoučové stroje v rukách jen kmitaly a brzy měli svou práci hotovou.

Linoleum vypadalo jako nově položené, dlažba svítila již zdálky a spáry vypadaly jako by byly znovu udělané. Plovoucí podlaha dostala ještě jako bonus pololesklý vosk. Dnes vím, že se mohu na tuto firmu kdykoliv obrátit, jsou velmi příjemní a fundovaní, takže všem vřele doporučuji.

13 KOMENTÁŘE

  1. Nastěhovali jsme se do domu, který jsme koupili s tím, že je vhodný k rekonstrukci, ale nalezli jsme pod hromadou špíny nádhernou podlahu s mozaikou. Bylo nám líto se jí zbavovat, tak jsme povolali odborníky z A SERVIS LIPKA, aby podlahu vyčistili. Mockrát jim děkujeme za jejich ochotu a hlavně výsledek, který vykouzlil krásnou barevnou podlahu s nádhernými obrazci. Taková podlaha by stála spoustu peněz a hlavně by ji musel dělat nějaký umělec. Takhle stačilo pár šikovných mužů a jejich skvělé pomůcky. Děkujeme a doporučujeme!

  2. Firma se specializuje na strojové čištění koberců a podlah v Praze. Tyto služby poskytujeme široké řadě významných zákazníků. Strojové čištění koberců v Praze je realizováno strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače. Na koberec je nejprve nanesena velmi kvalitní chemie Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce. Následně je tato chemie za použití kotoučového stroje spolu s nečistotami z koberce vykartáčována na povrch, odkud je odsáta třímotorovým vysavače s úzkou kobercovou štěrbinou. Strojové čištění koberců v Praze můžeme označit za jediný možný způsob, jak nejdokonaleji zbavit koberec nečistot. Máme již za sebou mnoho zkušeností s čištěním koberců a nikdy jsme žádnou jinou metodou čištění nedosahovali takových výsledků jako se zmíněnou strojovou metodou pomocí kotoučového stroje. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje svým zákazníkům také generální a hloubkové strojové čištění podlah v Praze. Strojové čištění podlah v Praze realizujeme za použití kotoučového stroje. Strojové čištění podlah v Praze zaručuje velmi kvalitní vyčištění, které provádí naši odborně zaškolení a profesionální zaměstnanci. Našim zákazníkům vždy po dokončení zakázek doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením vosku tzv. průmyslového polymeru. Tento způsob zakonzervování podlah zajistí, že podlaha bude ochráněna před hlubším znečištěním. Polymer, který na podlahy nanášíme je zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Jeho hlavní výhodou je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a podlaha se mnohem snadněji a lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na Vaši podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Fluataci lze nanést například na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety nebo dřevěné podlahy. Naši zákazníci mohou mimo strojové čištění koberců a podlah v Praze využít také denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, rezidencí, vil či kanceláří a firem v Praze, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany v Praze, mytí oken v Praze, čištění markýz, rolet i žaluzií v Praze, úklidy po stavbě nebo rekonstrukci v Praze, úklidové práce po malířích a řemeslnících v Praze.

  3. Kotoučový stroj, který ve firmě Lipka používají je opravdu výborný na silná znečištění. Naše linoleum bylo už zralé na vyhození, ale manželka se rozhodla, že jej zkusíme nechat vyčistit touto firmou, na kterou dostala tip od kamarádky. Domluvil jsem se s nimi na termín, který dodrželi. Jednání se zákazníkem snad trénují, protože jsem se s tak fajn pracovníky dlouho nesetkal. Jejich práce zanechala vydařený výsledek a moji naprostou spokojenost. Stoprocentně jedna z nejlepších firem, s kterou jsem kdy spolupracoval. Doporučuji!

  4. Je pravda, že firma A SERVIS dokáže skvěle odstranit nečistoty z podlahy, ale na co jsem fakt koukala, že podlaze navrátí vzhled nové podlahy, to bylo úžasné. Nečekal bych, že tak staré parkety mohou vypadat tak dobře. Dali jsme i na doporučení pracovníků a nechali si podlahu zavoskovat, aby byla chráněna před znečištěním a i poškrábáním. Musím uznat, že se ale skvěle udržuje čistá. Navíc podlaha neklouže a moje děti si mohou bezpečně hrát, aniž by se jim stal nějaký úraz. Byla jsem velmi spokojena s jednáním a výsledkem!

  5. Strojové čištění podlah firma realizuje za využití kotoučového stroje, na který můžeme použít dva nástavce. Použít můžeme tzv. držák padů nebo slonový kartáč. Strojové čištění podlah detailně a generálně vyčistí jakýkoliv druh podlahy. Pomocí kotoučového stroje o hmotnosti cca 40 kg vyčistíme dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Strojové čištění podlah provádíme zákazníkům firemní i soukromé sféry. Pokud se nám povede strojově vyčistit podlahu, zákazníkovi vždy doporučíme nechat si podlahu zakonzervovat tak, že na povrch naneseme pololesklý či matný vosk – průmyslový polymer. Velkou výhodou polymeru je, že zabrání hlubšímu znečištění a výrazně prodlouží životnost podlahy. Nejčastějšími zákazníky, kteří si nechávají na podlahy polymer pravidelně nanášet, jsou zdravotnické zařízení, úřady, instituce, provozovny a obchody v obchodních centrech, tovární haly lehkého provozu, aj. Strojové čištění podlah kotoučovým strojem a odsávání špíny silným vysavačem se vyplatí převážně při úklidu po stavební činnosti. V tomto případě nejčastěji uklízíme stavby nových provozoven obchodních řetězců. Touto technikou také čistíme podlahy již stávajících provozoven 1x až 2x ročně. Jedná se o provozovny, které mají velkou frekvenci zákazníků. Firma svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové hloubkové čištění koberců i čalounění. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken.

  6. Odborná firma co nám pokládala vinylovou podlahu, plovoucí podlahu nám doporučila, abychom nově instalovanou podlahu ošetřili kvalitním voskem v Praze je více firem které to dělají. Vybrali jsme firmu ze Strašnic, panové podlahu umyli a navoskovali, když chtěli odejít manželka se byla podívat a v tom jsem myslel, že předčasně porodí. Ti umělci podlahu neumyli pořádně a zavoskovali do podlahy chlupy našeho psa a další špínu. Bylo na večer a my chtěli jit spát, protože jsme byli již částečně nastěhovaní: Volal jsem majiteli, slíbil, že to hned zítra spraví. Že to jsou brigádníci a že to moc neumí, No potěš, že zítra tam budou odborníci, asi výjezdní opravárenská parta, která napravuje škody party první. Co to je za firmu? Tak se taky stalo, podlahu sice opravili, ale zničili jak sundávali vosk nové krycí lišty, tak jsem vyhodil, zaplatili cca 10.000,- za nové lišty. Bál jsem se o manželku, hrozně špatně to nesla a to nebyla první ani poslední věc ohledně stavby našeho domu. Po dvou letech jsme obnovovali vosky a vybral jsem A SERVIS LIPKA, jeden večer jsem četl reference na netu, abych se nesekl jako posledně. Tak tady to bylo naprosto v pořádku.
    Hned na začátku jsem sledoval čištění a neutralizace před voskem a to byla jiná káva.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno