A co si myslíte Vy o čištění podlah? Konkrétněji o odborném čištění. Můžu Vám totiž potvrdit, že pokud se o podlahu dostatečně nestaráte, nebude věčně vypadat jako nová a vy si toho možná ani nevšimnete. Bude Vám to připadat normální, ale to není.

My jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., průmyslové čištění betonové podlahy, dlažby Praha 4, objevili kvůli čištění dlažby a lité epoxidové betonové stěrky okolo našeho vnitřního bazénu. To byla nutnost, protože s ní jsme si opravdu nevěděli rady. Spáry mezi kachličkami byly totiž často zašlé a začínaly plesnivět a na betonové lité podlaze se objevovaly fleky. S úklidovou firmou A SERVIS jsme ale měli štěstí. Od těchto problémů nám dokonale pomohla, a proto jsme se rozhodli využít ji i na ostatní podlahy v celém domě.

Většinu podlah v domě jsou linolea, vinylové a lité betonového podlahy a právě tyto jsme se rozhodli nechat odborně ošetřit. Také jsme dříve nepozorovali žádné výrazné změny, ale po tom, co nám firma A SERVIS předvedla s naší dlažbou u bazénu, jsme viděli, že podlahy v tom nejlepším stavu nejsou. Ještě bych mohla zmínit, že firma k čištění používá strojovou rotační metodu kotoučového stroje, která je údajně nejúčinnější na trhu.

To se nám potvrdilo i po vyčištění linolea a vinylových a betonových podlah. I když jsme si dříve mysleli, že podlahy máme dokonale čisté a v relativně ještě dost dobrém stavu, mýlili jsme se. Po vyčištění firmou A SERVIS totiž podlahy jen zářily, úplně se rozjasnily. Několik návštěv se také později divilo, zda jsme podlahy nechali měnit za nové.

S firmou A SERVIS LIPKA jsme s manželem velmi spokojeni. Jejích služeb jsme zatím využili dvakrát a do budoucna jistě ještě využít plánujeme.

Kvalitní mytí celoplošných a střešních oken. Práce ve výškách Praha 5

V našem hotelu máme pořád frmol, ale aspoň není čas se nudit. Samozřejmě, že jednotlivé práce máme rozdělené, to by jinak ani nešlo. Většinu prací zvládáme z vlastních zdrojů, ale třeba čištění koberců nebo mytí oken musí zajišťovat externí firma. Bohužel s poslední firmou na mytí oken jsem nebyla úplně spokojená, takže tentokrát si musím znovu vybírat.

17768187 - cleaning the window with squeegee for glass

Na internetu jsem se tedy znovu porozhlídla po nějaké úklidové firmě na mytí oken. Nabídlo mi to několik firem, z nichž jsem vybírala a porovnávala nabídky a ceny. Zaujala mě nejvíc nabídka firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí střešních oken, práce ve výškách Praha 5,  která nabízí mytí oken a výloh, impregnaci skel a hlavně leštění na sucho. Byla jsem zvědavá na to leštění, tak jsem si řekla, že je vyzkouším. Navíc mají na svých webových stránkách hodně kladných hodnocení a spoustu spokojených zákazníků, což bylo pro mě podstatné.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken a bez problémů mi vyhověli. V dohodnutý čas dorazili pracovníci firmy a prohlédli si hotel, aby se seznámili, s kolika okny si potykají. Nejdříve omyly všechny rámy, parapety a kličky. Poté se pustili do umývání skel jako takových.

Omyli je kvalitními prostředky a pak setřeli speciální stěrkou unger. Po důkladném proschnutí je začali leštit na sucho profesionální nano textilií. Zeptala jsem se, proč leští na sucho a bylo mi řečeno, že právě leštící prostředky způsobují šmouhy a viditelné pozůstatky po leštění na sklech, protože na nich později ulpívá nečistota a městské spady.

Musím ale říct, takto umytá a skvěle vyleštěná okna jsme ještě nikdy v životě neměli a mám z nich ohromnou radost. Chválím pracovníky firmy za jejich precizní práci a příjemné vystupování. Byli rychlí, ale zato poctiví. Tímto děkuji firmě A SERVIS za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno