Pro někoho naprostá banalita, ale už vám někdo řekl, že právě maličkosti dokážou jídlu poskytnout nezaměnitelnou chuť. Představte si překrásné naaranžovaný pokrm bez soli. Sice se vám sbíhají sliny, ale pokud víte, že není osolené, přejde vás chuť.

Toto metaforické podobenství jsme použili zcela záměrně, jelikož při výběru pyžama je to naprosto stejné. Už jste se někdy zamysleli nad tím, jestli se svému partnerovi v pyžamu líbíte?

 

Nenoste nic, co vám v jeho očích nesluší

Přijde ze záchoda a na sobě vytahané pruhované trenýrky, které jeví známky dlouhého nošení bez zásahu pračky. Na erotické choutky vás přejde chuť. To stejné platí i o ženách. Po celý den kolem něho běháte namalovaná ve slušivém oblečení a pak se do postele belháte odlíčená, rozcuchaná a ve vytahaném triku s dírou na zádech.

To by neprobudilo k erotickým představám ani sexuálního devianta. Podívejte se na toto parádní dámské noční košile a ihned pochopíte, o čem mluvíme. Vztah potřebuje neustálou péči. Musíte chtít se partnerovi líbit. Jakmile vás tento pocit opustí, opustí vás vaše láska mnohem dříve, než si to uvědomíte.

 

Zkuste overaly

Nejste přímo na erotické prádlo či odvážné noční košile? Pokud váš partner ano, určitě mu tento obleček tu a tam za odměnu dopřejte. Vaší snahy si bude vážit a své trenky také odhodí – rozhodně si svou nedokonavost uvědomí. Namísto košilek vyzkoušejte pyžamové overaly na spaní a vysledujte jeho reakci. Tohoto pyžama si nelze nepovšimnout. Je v něm sice zahalená takřka celá postava, ovšem střih je pohodlný, přiléhavý a dokáže v muži probudit touhu se s vámi pomazlit a z útrob pyžama na malou chvíli vysvobodit.

Overal na spaní se hodí rovněž v zimních měsících, jelikož je hřejivý. Až tedy půjdete opětovně do postele, vzpomeňte si na tento článek a pak na svůj partnerský život.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno