Křeslo znamená pohodlí

Odpočinkový koutek může mít podobu pohodlného křesla, které si donesete z bazaru nebo třeba od rodičů. Stačí ho postavit do rohu obývacího pokoje, do ložnice nebo třeba do vstupní haly, stranou od ostatních obyvatel bytu. Křeslo samo o sobě ale nestačí, je třeba ho obklopit ještě vhodnými odkládacími plochami na kávu nebo oblíbenou knihu. Ideální proto to jsou taburetky a odkládací stolky, které můžete využít pro odpočinek nohou i pro odložení tácu s odpolední svačinkou. Navíc poslouží i jako pohotovostní posezení pro návštěvy.

 

V hlavní roli polštáře

Relaxačním koutem může být i žíněnka nebo cvičební podložka, rozložená v klidném místě bytu, překrytá oblíbenou dekou. Stačí ji doplnit o několik hebkých a měkkých polštářů a udělat si pohodlí, kdykoli je třeba. Tu pravou atmosféru domácí pohody umí navodit kůže a kožešina, doporučujeme například polštář z kozí kůže s půvabnou kresbou, který je na dotek velmi příjemný a navíc zaujme svým originálním vzhledem.

kodak_esp_5_25_1200

Oblíbený obraz vám dodá energii

Načerpat životní síly můžete i skrze vzpomínky. Uvelebte se v blízkosti fotografií své rodiny, které vám dodají dobrou náladu, nebo si zavzpomínejte na dovolenou s originálními obrazy. Vyhněte se jen příliš přeslazeným kýčům, které vám velmi brzy začnou lézt na nervy a vy tak začnete litovat vydané investice a možná vůči obrazům na čas i zahořknete.

V každém případě sázejte především na přírodní materiály, které doprovází lidstvo už odnepaměti, a které nikdy nevyjdou z módy. Široký výběr nábytku z masivu a dekorací z přírodního dřeva naleznete v e-shopu Silugo.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno