Kdo by neznal typické staročeské nadýchané peřiny plné teplých vzpomínek a hřejivých momentů. V těchto peřinách našich babiček nebyla nikdy zima a nouze o ideální podmínky pro lenošení. Samozřejmě, že z nich tu a tam vykouklo nevábně vzhlížející brko nebo se celá výplň sesunula k nohám. Společnost Hajanka s dlouholetou tradicí se z těchto chyb časů minulých ponaučilo a aktuálně předkládá vysoce moderní služby v oblasti renovace, čištění a výrobě péřových polštářů a přikrývek.

 

Renovace péřových výrobkůobrazek (2)

Společnost Hajanka se mimo jiné specializuje i na renovaci péřových výrobků bez chemických přípravků za použití speciálních strojů, které jsou přímo určené pro čištění peří. Ještě před zahájením samotného čištění je peří zbavené veškerého prachu, roztočů, plísní a bakterií.

 

Teprve až po té se z vašeho peří šijí polštáře, přikrývky nebo peřiny dle vašich představ a přání. Každá ze zakázek je dělaná odděleně, samostatně zvážena a označena specifickým číslem. Můžete si dokonce vybrat produkty z několika barev a motivů. Výrobky jsou protialergenní a protiplísňové.

 

Výroba péřových výrobků

Máte zájem o zcela nové péřové výrobky? Hledáte do svých místností, ložnic a dětských pokojů kvalitní péřové polštáře, zavinovačky, deky nebo peřiny? Navštivte internetovou prodejnu společnosti Hajanka a nechte se inspirovat.

obrazek (3)

Rovněž můžete navštívit kamennou provozovnu. Hajanka má za své dlouhé působení již vytvořenou tradici na tuzemském trhu s několika tisíci spokojených zákazníků. Kromě toho se firma proslavila i v zahraničí. Výrobky jsou dodávány i do nemocnic nebo hotelů. Objednejte si i vy svůj první péřový výrobek ještě dnes.

 

Pokud vás zajímají i další informace o renovaci a výrobě peří, navštivte internetové stránky na adrese http://www.spanekvperi.cz/.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno