Ať už máte vy sami mnoho dětí, a chcete alespoň občas trávit čas pospolu, anebo jste prarodiče, u kterých se rok co rok v létě a na Vánoce schází široká rodina, v obou případech budete zřejmě potřebovat velkou sedací soupravu, která spolehlivě a pohodlně usadí mnoho osob. Kde nakupovat, abyste byli spokojeni s kvalitou i cenou? Poohlédněte se po na míru vyráběných sedačkách na Melli.cz.

Chcete rozdělit prostor nebo umístit sedací soupravu do rohu?

Za pomoci kvalitní sedačky na míru Praha můžete výborně předělit prostor kuchyně či jídelny od obýváku. I když v prostoru není stěna, sedačka udělá pomyslnou čáru, kterou můžete podpořit ještě i výmalbou nebo umístěním kusového koberce na podlahu. Tím bude rozdíl v účelnosti pokojů ještě patrnější.

Populární jsou i velké rohové sedací soupravy Praha, ale také prostorné sedací soupravy do tvaru písmene U. Rohová sedací souprava nemusí být zákonitě umístěna jen v koutě, někteří i s její pomocí přepaží místnost, a tím získají předěl, který je velmi praktický.

Sedačky vyráběné s pečlivostí a plným nasazením

Na webových stránkách melli.cz, najdete sedací soupravy, rohové sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla a křesílka. Protože se jedná o výrobu na míru, zvolit si můžete jak vám nejvíce vyhovující typ sedačky, tak tu pravou látku z katalogu látek, ale také dřevo na nohy sedačky nebo dekoraci čela sedačky z vzorníku dřeva.

S produkty od Melli Interiéry s.r.o. budete jistě spokojeni. Vyrábí sedací soupravy už od roku 1993, přičemž od roku 2005 působí ve vlastních prostorách. Sedačky vyrábí kompletně sama od sušení dřeva, přes kompletní zpracování dřeva, montáž koster, lakování, až po nástřih potahových látek a podkladových materiálů, sešívání hotových potahů a výstupní kontrolu, kde dochází k zabalení hotové sedačky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno