Právě proto Stips.cz nabízí originální romantické dárky pro to nejpříjemnější trávení společných chvil. V nabídce nejsou jen staré dobré romantické večeře nebo procházky romantickými místy s průvodcem. Najdete tu spoustu inspirace, ze které si vybere opravdu každý.

 

Zážitky pro mladé i dlouholeté manželské páry

Trvá váš partnerský vztah teprve krátce a na něco velkého se zatím necítíte? Nemá váš partner zrovna v oblibě romantické vysedávání při svíčkách? Nevadí,  zkuste si trochu zasportovat s TRIKKE ve Špindlerově Mlýně. Nic vás nespojí více než společně vynaložené úsilí.

Nepatříte zrovna mezi sportovní typy? Chcete si vyzkoušet společně něco, na co skutečně nezapomenete? A co takhle Vyhlídkový let balónem pro dva? Pohled z ptačí perspektivy patří jistojistě k těm, které se vám hluboce vryjí pod kůži a ve dvou se tento luxusní zážitek ještě znásobí! Takové vzpomínky zkrátka neblednou a spojí vás ještě pevněji než pověstný manželský slib.

Osobní doporučení vydá za tisíc slov aneb vyzkoušeli jsme za vás

I naše redaktorka Petra se rozhodla svou křišťálovou svatbu oslavit docela netradičně.  Romantická plavba po Vltavě ji doslova uchvátila.

„Večerní Prahu mám ráda, ale dívat se na ni z paluby pomalu plující luxusní lodě je něco docela jiného. Odjížděli jsme v osm od Čechova mostu (a tamtéž se mnohem později zase vrátili). Nevěděla jsem, čeho si všímat dříve. Výhled na velkolepě osvětlený Pražský hrad, Karlův most či Rudolfinum samozřejmě nesměl chybět.

Nechali jsme si doporučit dobré víno (jeden nápoj je v ceně) a kochali se střídavě výhledem a bohatým jídelním lístkem. ec sáhla po vegetariánských lasagních, manžel pěkně po chlapsku po propečeném steaku. Jídlo bylo vynikající a perličkou na dortu byla obsluha – když zjistila, že se zajímám o vegetariánská jídla, začala sama od sebe nabízet i jídla veganská, která standardně na jídelním lístku nejsou. Nabídky jsem nakonec nevyužila, ale určitě vím, kam pošlu svou alternativně smýšlející kamarádku milující jógu. Potěšila i sladká tečka ve formě vynikajících dezertů a živá kapela, která příjemně a nevtíravě hrála po celou dobu plavby. Vůbec se nám po tom nechtělo domů a už rozhodně víme, kde oslavíme svatbu porcelánovou nebo jiná významná výročí v rodině.“

Překvapením může být i dárek, který vybíráte společně!

Napadá vás tisíc a jedna romantická možnost a přitom netušíte, která by se vašemu milovanému líbila nejvíce? Nemůžete se rozhodnout mezi nezapomenutelnou jízdou na koni po Karlštejně, pozváním privátního kuchaře až k vám domů nebo bezpochyby maximálně adrenalinovým Simulátorem volného pádu pro dvě osoby? Díky Stips.cz už nemusíte.

Dárky pro dva (a nejenom ty) si můžete předem navolit na dárkovou kartičku. Zaplatíte jen ten nejdražší zážitek, ale ponecháte si přitom možnost volby. Svému partnerovi pak můžete nabídnout až 10 zážitků, mezi kterými si může pohodlně vybrat. Je to tak snadné a přitom bláznivě romantické. Nenechte ho na pochybách, že vám na něm skutečně záleží a připravte mu to nejkrásnější překvapení v životě, které prostě nemůže odmítnout, aniž byste ho nutila do čekokoli, co by se mu nelíbilo. A to je přece základní myšlenkou každého perfektního dárku, nemyslíte?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno