I velmi jemné vlasy mohou vypadat objemně, a to po celý den. Bohatého účesu snadno docílíte právě díky difuzéru. Máme pro vás návod, jak a proč difuzér používat, aby byl výsledek perfektní.

 

Co je difuzér?

Difuzér je doplněk k fénu. Má speciální tvar a funkce, které zaručí, že si doma snadno vytvoříte objemný účes. Difusér je vhodný pro úpravu všech typů vlasů. Hodí se i pro krátké vlasy. Je velkým pomocníkem zejména pro kudrnaté vlasy. Je totiž zárukou, že kudrliny budou krásně upravené. Pokud byste na kudrnaté vlasy používala obyčejný fén, kudrliny by se rozcuchaly a vy byste měla s úpravou účesu mnohem větší práci. Výhodou difuzéru je, že je šetrnější než samotný fén.

 

Jak difuzér používat?

Nejdříve je třeba vybrat kvalitní difuzér, který je zárukou, že nedojde k poškození vašich vlasů. Doporučujeme tento silikonový difuzér. K dostání je v černé a růžové barvě a je kompatibilní se všemi druhy fénů.

Před použítím se ubezpečte, že nástavec na fénu dobře drží. Fén nastavte na nízkou teplotu. Před fénováním je třeba na vlasy nanést fixační přípravek – například pěnu pro zvýšení objemu. Nyní přichází na řadu samotné použití difuzéru. Přiložte ho ke kořínkům vlasů a krouživými pohyby vysoušejte. Postupujte od kořínků ke konečkům. Vaše pohyby musí být pomalé a plynulé, aby nedošlo k zacuchání vlasů. Difuzéry mají velkou plochu, takže vlasy vysušíte velmi rychle. Na jednom místě byste měla vysoušet cca 15 vteřin, aby nedošlo k poškození vlasů. Čím nižší teplotu na fénu nastavíte, tím prospěšnější to pro vaše vlasy je.

Díky difuzéru bude váš účes krásně nadýchaný po celý den. Podívejte se určitě na nabídku internetového obchodu www.puls.cz. Koupíte zde nejen difuzéry za výhodnou cenu. Obchod nabízí špičkovou vlasovou kosmetiku a další potřeby pro úpravu vlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno