Sháníte-li kvalitní úklidovou firmu, která spolehlivě umyje vaše okna a prosklené plochy, je tu pro vás úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mají kmenový tým profesionálů, kteří zrealizují kvalitní mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Službu čištění skleněných ploch realizují mnoha významným klientům, kteří si objednávají tuto zakázku opakovaně nebo mají nastavený servisní cyklus mytí oken.

Při výkonu této zakázky odstraní běžné nečistoty, ale také nečistoty, které byly způsobeny při rekonstrukci či stavbě, nebo zajišťují i odstranění zatvrdlých nečistot, mezi které řadí například přebytečnou reklamu a bannery, akční samolepky, ale také tmely a silikony vzniklé po stavebních úpravách či rekonstrukcích.

Tyto zatvrdlé nečistoty odstraní kvalitní korundovou žiletkou, která má 10 cm dlouhou plochu, což zajistí bezpečnost a šetrnost. Při práci s korundovou žiletkou je důležité, aby s ní pracoval člověk, který je odborně proškolen o používání a nepoškodil tak zákazníkův majetek.

Neodborné zacházení by mohlo způsobit nenávratná poškrábání skleněné plochy. Poškrábání nemusí být sice zřetelná z dálky, ale při bližším pohledu na skleněnou plochu jsou vidět. V takových případech je třeba vyměnit skleněnou tabuli, což znamená další vynaložení financí, které je zbytečné.

Díky firmě a proškoleným pracovníkům se takové poškrábaní v žádném případě nemůže stát, protože ví, jak s žiletkou zacházet a mají s ní zkušenosti. Nachází-li se vaše okno na špatně přístupných místech a ve výškách, jsou pro takové případy vybaveni bezpečnou a kvalitní vysokozdvižnou technikou a hydraulickým ramenem.

Pokud nelze tuto techniku použít, například z důvodu omezení místa při budově, jsou vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou mají pracovníci příslušné licence dle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Kvalitní umytí oken zajišťují níže uvedeným způsobem. Prvně použijí čistý rozmývák se saponátem a umyjí s ním skleněnou plochu, kterou následně setřou gumovou stěrkou a nechají proschnout. Až je okno suché, doleští jej trikem tzv. suchého leštění – nepoužívají při tomto triku leštidla, ale pouze 100% suchou bavlněnou plenu. Kdyby používali leštidla nezajistí dlouhotrvající lesk a čistotu.

02 Okna49

Nabízí také důkladný po tavební úklid, při kterém je třeba zajistit odstranění škodlivého prachu a zbytků cementu či vápna. Kvalitně a důkladně odstraní jakékoliv škodliviny z podlah, koberců, nábytku a umyjí okna.

Do úklidu ale zapojují i snazší druhy úklidu, a to pravidelné úklidy v bytě, domě, kanceláři, od vysátí koberce, přes otření nábytku až po umytí oken v pravidelně nastavených intervalech nebo i jednorázově, záleží jenom a jenom na vás, jak se vám úklid bude hodit.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistí i kvalitní odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany, s kterou zajistí 100% účinnost při odstranění graffiti. Bohužel při odstranění graffiti z neošetřené fasády je naše úspěšnost výrazně nižší a s tím je spojena i oprava fasády a přemalování.

S antigraffiti ochranou máte zajištěnou kvalitní ochranu, ale také velmi levný servis odstranění graffiti z fasád, kde firma nanášela AGO. Nenechte si ničit svůj majetek, zvláště ve velkých městech, kde je výskyt graffiti příliš vysoký. Zapojte se do boje proti graffiti spolu s námi.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno