Tenisky Novesta jsou moderní tenisky s tradicí sahající do roku 1939. Dnes jsou kultovními kousky, které doplňují módní šatník. Skvostné modely si samozřejmě koupíte v e-shopu, avšak kdo si chce jejich design užít naplno, má možnost přijít si Novesta styl doslova nasát do showroomu tenisek Novesta v Praze na adrese Elišky Krásnohorské 134/9 v Praze 1.

Zájem o „přezutí“ do teniskového stylu nepolevuje

Módní trendy se v posledních létech mění tak rychle, že mnohé z nich ani nepostřehneme. Rostoucí zájem o tenisky však nepolevuje. Mění šatník neboli botník nás všech. Ze sportovní či volnočasové obuvi se stala fashion obuv. Extrémní je to v dámské módě. Vždyť jsme z několikacentimetrových podpatků přezuly do tenisek a změnily tím celkový vzhled našich outfitů. Je jasné, že ty samé šaty či kostýmek vypadají zcela jinak s lodičkami a odlišně, když k nim obujeme fashion dámské tenisky. No a příliš jiné to není ani v pánském šatníku. Dříve nemyslitelná kombinace, oblek a pánské tenisky, se stávají standardem.

Rok tenisek je tady

Tenisky tady byly a jsou. Avšak je to právě letošní rok, který bude rokem tenisek. Už nejsou extrémním začínajícím fashion trendem. Jsou stylem, který se usadil a každý jej chce vyzkoušet. Nosit i nabídnout zákazníkům. Takže fashion tenisky se jako dámská obuv už neshánějí. V kolekcích firem je těch ve fashion stylu obrovské množství. To je chvíle, kdy je čas sáhnout po perlách typu Novesta. Pohodlné tenisky s tradicí, v nových fashion designech s oblíbeným retro nádechem – tak by měla vypadat naše letošní dámská i pánská obuv. Navíc pro dnešní dobu, naprostý ideál.

Aktuální situace s koronavirem změnila velice rychle náš životní styl. Do práce je zdravější si zaběhnout, pokud nezůstáváme na home office. To pak je ideální dělat si přestávky a vždy si na chvilku vyběhnout ven. Dámské lodičky ani pánské kožené formální polobotky s námi tento typ životního stylu sdílet rozhodně nebudou. Tenisky Novesta naopak velice rády.

Novesta v e-shopu VIDDA

Novesta Praha – to je showroom na adrese Elišky Krásnohorské 134/9 v Praze 1, rovněž však e-shop VIDDA, kde koupíte pánské i dámské modely těchto kultovních tenisek na jednom místě. E-shop vedle tenisek Novesta, které stály na počátku podnikatelských úspěchů Jana Antonína Bati (bratra Tomáše Bati), nabízí dalších 80 fashion a designových značek, z nichž většinu tvoří lokální designéři. Často jde o limitované kolekce, které však díky e-shopu Viddashop.cz najdeme na jednom místě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno