Krabička, ve které máme schované všechny své poklady, vzpomínky a šperky, je takový dětský sen každé z nás. Už jako malé holky jsme pokukovaly po blýskavých a zdobených šperkovnicích a to nás nepřešlo ani v dospělosti.

Která žena neměla v dětství někde schovanou krabici od bot nebo bonboniéry, kterou si různě polepila a ozdobila a schovávala ji na tajném místě. Jako slečny jsme pak kromě fotek filmových hrdinů a milostných dopisů od spolužáků přidávaly i nějaké ty ozdoby a bižuterii a jako dospělé ženy chceme mít ve své šperky schované, aby se na ně neprášilo a neztrácely svůj lesk. Je tak vhodná doba na splnění dětského snu. Pořízení praktické šperkovnice je dobrým krokem nejen proto, že si jeden z těch snů budeme moci odškrtnout, ale také proto, že budeme mít ve svých špercích pořádek a už nikdy se nestane, že bychom něco nemohli najít.

Tento odvěký problém totiž provází téměř každou ženu. Neustálé hledání druhé náušnice, doloženého řetízku, hodinek nebo náramku je provázené právě sliby, že vše budeme dávat na jedno místo. A příště zase položíme náramek na skříňku a řetízek na pracovní stůl a zase je budeme hledat a slibovat. Šperkovnice tento problém vyřeší jednou pro vždy, tedy za předpokladu, že se naučíme šperky do ní skutečně odkládat. Vybrat bychom si měli takovou, která má hodně přihrádek a designově se nám líbí, protože budeme s oblibou vytahovat šuplíčky a vracet šperky na své místo. Své přihrádky tak dostanou nejen nejoblíbenější prsteny, ale také právě řetízky, přívěsky a náramky. Každý večer se můžeme se šperkovnicí potěšit a každé ráno si vybrat, jaké šperky nám dnes udělají radost a vylepší den. Navíc nás bude těšit pocit, že jsme ušetřili mnoho času, který bychom jinak věnovali hledání odložených šperků, zatímco teď je máme uklizené v bezpečí na jednom místě. A třeba nám ona vysněná šperkovnice vrátí i trochu dětské radosti v očích a vykouzlí každé ráno úsměv na rtech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno