Toužíte po klenotu, který se bude blýskat jako diamant, ale nemáte tolik peněz, abyste si koupili nákladný šperk? Vyberte si doplněk s kameny vybroušenými tak, že evokují skutečně drahé komponenty. Ve sféře šperků jednoznačně vedou klenoty Swarovski.

Swarovski stříbrné sety

Nemusíte mít drahý náhrdelník, prsten nebo náušnice. Precizně zpracovaný kousek může vypadat stejně honosně. Základem je kvalitní kov, který nezpůsobuje alergie. Může jím být žluté zlato, rovněž bílé nebo růžové. I stříbro je kvalitní materiál, velmi oblíbený mezi mladými lidmi. Například kolekce Swarovski stříbrné sety nabízí spoustu doplňků v mnoha stylech. Můžete si vybrat jednoduchý kámen, který bude dominantní. Okouzlí vás i precizní práce mnoha drobných kamínků vsazených do základu kovu. Nadchnou vás různé barvy. Základem je však perfektní brus, kdy se v kamenu láme světlo, a tím pádem šperk hází odlesky jako vzácný diamant. Sety se nejčastěji nabízí v kombinaci náušnic a přívěsků, dle vaší fantazie můžete ovšem jednotlivé kousky různě kombinovat.

Swarovski náušnice se vzory květin

Toužíte po konkrétním vzoru? Velmi oblíbené jsou motivy přírody, zejména pak florální náměty. Dá se s nimi skvěle pracovat, protože koruny květin mají rozličné podoby. Swarovski náušnice se vzory květin rovněž nabízí výjimečné kousky, které budou vyhovovat ženám různého naturelu. Zkuste jednoduché kombinace barev a kamenů, vsazených do základu v podobě čtyřlístku. Jiné kousky zdobí pouze jediný kámen vybroušený do tvaru právě oné květiny. Barvy kamenů jsou rozličné. Nenabízí se pouze základní paleta barevného spektra, Swarovski má i vlastní škálu duhových koloritů. Čiré kousky tak rázem získávají perleťový nádech, modrou oslní barva proměnlivé hladiny moře, černá zase nadchne duhovým akcentem, který připomíná antracit. Na výběr máte z mnoha šperků, jež nestojí velké peníze, a přitom vám udělají velkou radost.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno