Milujete hory a rádi byste se ubytovali přímo uprostřed jejich zasněžené krásy? Ale nesnášíte přitom skromně zařízené horské penziónky s omšelým vybavením a suchým záchodem? Pak pro vás máme dokonalý tip. Ubytujte se v netradiční chalupě Šípková!

Na první pohled vypadá chalupa Šípková jako klasická roubenka, ale jakmile vstoupíte dovnitř, dýchne na vás hřejivé teplo dob dávno minulých. Tato chalupa je totiž vybavena do detailu přesně vyrobenými replikami starého nábytku. Přesněji řečeno jde o zdobný venkovský styl z doby našich prababiček. Nejde jen o elegantní pozlátko, tímto nábytkem jsou vybaveny všechny místnosti a je samozřejmě plně funkční. Klid a harmonie starých dobrých časů vás proto bude provázet po celou dobu vašeho pobytu.

Podrobnější průzkum chaty ovšem napoví, že se tu rozhodně nacházejí i věci, které naše prababičky neznaly. Patří sem například vysokorychlostní Wi-Fi připojení nebo dvě moderně zařízené koupelny včetně luxusní vířivky. K benefitům patří i dvě plně vybavené kuchyně (včetně kachlových kamen se sporákem) a především muže určitě potěší vychlazené lahodné pivo přímo z domácí pípy. A až vás celodenní námaha unaví, můžete si v klidu pospat třeba za pecí, jako Honza z pohádky.

 img_5303_large

Pohodlí pro všechny obyvatele

Ubytovací kapacita chalupy Šípková pojme i širší rodinu nebo přátele. Její ubytovací kapacita je 10 osob (8 lůžek + 2 přistýlky) a vnitřní uspořádání je rozděleno do tří samostatných apartmánů s kompletním vybavením.

I její poloha na mapě je velmi výhodná. Chalupa Šípková stojí v malebném městečku Černý Důl. V každém ročním období zastavuje autobus téměř u jejích dveří a pěšky je to do centra obce méně než 5 minut. Blízko se nachází také moderní skiareál a v létě se děti mohou také vyřádit na dětském hřišti přímo na vaší zahradě.

Díky luxusnímu ubytování v chalupě Šípková si na svůj pobyt v Krkonoších odnesete jen ty nejlepší vzpomínky a budete se sem na každou dovolenou rádi vracet.

img_5473_large

1 komentář

  1. Na chalupu jsme pořídili v povánočních slevách novou zahradní sestavu a už se nemůžeme dočkat toho, až ji rozložíme a budeme si tak užívat pohodlného počasí. V zimě tak neradi trávíme čas doma. Často vyjedeme někam k moři za hranice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno