Duchovní podstata člověka je stále ještě víceméně opomíjena. A přitom dobrá nálada spolu s harmonizovanými toky životní energie dokáží s našim zdravím a pohodou divy. Vyhraďte si pro sebe každý den pouhých 15 minut, během kterých se na své čakry zaměříte. I když na podobné věci nevěříte, určitě se vyplatí to alespoň zkusit. 15 minut přece není tak mnoho, co říkáte?

 

Jak na zablokované čakry

V lidské těle se nachází 7 hlavních čaker. Jejich nesprávná nebo omezená funkce se navenek projevuje různě. Například zablokování 2. čakry zvané také sexuální nebo slezinová se projevuje celkovou sexuální ochablostí až nechutí ke společně tráveným chvílím. Neprůchodná 5. čakra má zase na svědomí problémy s vyjadřováním a osobním projevem, náhlou plachost a uzavřenost. Čakry může zablokovat i jeden jediný neúspěch a problémy se poté neustále opakují.

Poznáváte své problémy nebo máte nějaké další? A chcete s nimi něco dělat? Začněte svými 15 minutami každý den. Najděte si klidné a tiché místo, můžete při tom zapálit i vonné čakrové tyčinky, které vám s harmonizací pomohou. Usaďte se do pohodlné polohy a zavřete oči. Představte si všechny problémy, které máte. Velmi dobře pomáhají formulace jako „Chci se zbavit…“ nebo „Nechávám odejít…“ Vůbec nic se neděje, pokud se vaše mysl bude chtít zatoulat někam úplně jinam. Časem půjde všechno lépe.

 Výstřižek

Harmonizujte čakry za pomoci vůně

Aromaterapie má v medicíně své nezastupitelné místo. A stejně pozitivně působí i na čakry. Vůně vám může pomoci s ovlivněním té čakry, u které to zrovna potřebujete. Vonné čakrové tyčinky obsahují sedm nejvyšších vůní, připravených na základě starobylé moudrosti védských textů z mystické Indie. Pomáhají posilovat vlastnosti týkající se jednotlivých čaker a harmonizovat je.

Každé balení obsahuje 10 ks tyčinek, což může být vaše zkušební období. Upraví se vaše problémy během necelých dvou týdnů, když se na ně intenzivně zaměříte? Vyzkoušejte to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno