Máte již dost tradičních Vánočních ozdob a chtěli byste něco jiného? Pro vyznavače moderního stylu a netradičních Vánoc si výrobce vánočních ozdob GLASSOR připravil nové kolekce. Ty se vyznačují nezvyklými barevnými kombinacemi, zajímavými dekory a netradičními tvary.

 

I Vánoce mohou být elegantní

Stačí si zvolit vánoční kolekci firmy GLASSOR s názvem Dotek elegance. Má extravagantní základy v severském minimalistickém stylu s letmým dotykem Skandinávie. Podkladovou barvou ozdob je sněhově bílá, která díky precizní aplikaci vytváří dojem, jako by byla ozdoba z porcelánu. Ruční malba s lepenými komponenty i posypy a lineární minimalistické dekory, jako pruhy, tečky a drobné motivy jsou opravdovou novinkou. Tvary, jako je koule, srdce, zvoneček, kapka, stromek, šiška i vánoční špice na stromek vám ponechají tradici a dekor přinese zcela nový vzhled. Přidejte jmelí, vánoční věnec na dveře, adventní věnec na stůl a světýlka do oken.

 

Vánoce v retro stylu

Kolekce Zázrak přírody zahrnuje přírodní motivy, barvy béžovou, měděnou, krémovou a hnědou s tóny petrolejově modré. Jde o moderní retro styl zahrnující ozdoby soviček, ptáčků a houbiček, tak dobře známých motivů ozdob po prababičce. Dokáže vás doslova nadchnout jednoduchostí a uklidňujícím pocitem, jako byste si vyšli na procházku zasněženou zimní krajinou. Použita je technika smáčení do podkladových barev, kde vyniká zajímavý přechod mezi měděnou a modrou barvou. V kolekci najdete také ozdoby s podkladovou barvou krémové skořápky zdobenou aplikací 3D dekorů v podobě dubových lístků. Retro styl může pro každého znamenat trochu jiné období a Vánoce proto mohou mít mnoho různých podob. Ručně malované vánoční skleněné ozdoby můžete doplnit o retro čokoládové vánoční kolekce a rázem se ocitnete v dětství.

 

Moderní minimalismus i o Vánocích

Vánoční kolekce nazvaná Napříč hvězdnou oblohou je úžasným počinem designéru společnosti GLASSOR. Kolekce je vyvedena na světlo světa v tradičních vánočních barvách a základem je zlatá. Doplňuje ji odstín nadčasové, ledově modré v lesklém i matném provedení. V nabídce této kolekce jsou v současné době ozdoby čiré a jen drobně dekorované a součástí vánoční kolekce je i formička zlaté hvězdičky či labutě s bílým peřím. Dekory inspirovala noční hvězdná obloha, která má nestárnoucí kouzlo. Kolekce zrcadlí vánoční sny dětí, těšení se na dárky pod ozdobeným vánočním stromečkem a čekání na Ježíška. Vánoční ozdoby, i když mají tak trochu moderní minimalistický styl nezapřou dojem tradičního vánočního stromku. S ozdobami GLASSOR mohou Vánoce klidně začít.

 

Tradiční styl Vánoc

Pokud přece jen chcete mít tradiční Vánoce, zvolte moderní ozdoby z kolekce Navždy, která v sobě snoubí červenou, zlatou, sněhově bílou i stříbrnou a baňky dekorované mrazolakem, jako by je sám děda Mráz vymaloval. Kolekce obsahuje i píchané ozdoby. Tato technika zažívá svoje znovuzrození. Pak stačí vyleštit červená jablíčka a klidně je propojit s červenými mašličkami. Bílou romantiku si navodíte pomocí bíle třpytivých ozdob jakoby něžně ojíněných mrazem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno