V minulosti byla móda těhotenská velmi jednoduchá. Dámy si jednoduše navlékli o několik čísel větší šaty nebo jiný druh oblečení a nic víc se neřešilo. Moderní ženy se však s touto strategií nechtěly spokojit, a proto se výrobci ze všech koutů světa snaží přijít s moderním, atraktivním a sexy těhotenskou módou, která by zaujala nejen samotné budoucí maminky, ale i kolemjdoucí muže. Žena je něžné stvoření, které se zkrátka chce líbit a šaty jsou jen prodlouženou rukou pocitů a vnímání světa. V případě, že máte na sobě elegantní či jinak atraktivní oblečení, určitě stoupne vaše sebevědomí a příjemný pocit ze sebe sama.

 

Těhotenská móda a zdravotní hledisko

Při výběru těhotenského oblečení se nezaměřujte pouze na cenu nebo dokonce na střih a celkový vzhled. Nejdůležitějším parametrem výběru nadále zůstává pohodlí a zdravotní nezávadnost. Nesmíte zapomenout, že si oblečení vybíráte zároveň i pro své dítě, které se k tomu nemůže fundovaně vyjádřit.

Pokud vás šaty škrtí nebo se v nich necítíte jakkoliv pohodlně, nekupujte je a vyzkoušejte si jiné. Nikdy nesmí vaše vzhledové uspokojení vyhrát nad ochrannou a bezpečím plodu. Kvalitní výrobce se pozná podle toho, že dokáže tyto dva aspekty skvěle skloubit.

 

Těhotenská móda ve vašem stylu

Těhotenství sebou přináší celou řadu fyziologických změn, to však neznamená, že by se měl měnit i váš styl oblékání. Nikde není psáno, že by se měla proměnit podstata a smýšlení ženy jen proto, že jí z pod šatů pozvolna vykukuje bříško.

Aktuální trendy v módním odvětví s nálepkou těhotenství je natolik přizpůsobivé a elegantní, že možná naleznete zcela odlišný styl, který si uchováte v paměti i po navrácení postavy do původního stavu. Těhotenská mód již dávno není tím, čím bývala, přesvědčte se sami.

pregnancy-466129_640

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno