Blíží se únorový svátek všech zamilovaných – den svatého Valentýna. 14. února by měly být páry spolu a vyjádřit si svou náklonnost. Proto i dárky, které na Valentýna dáváme, mívají nějakou symbolickou hodnotu právě pro vztah. Originální fotodárky vyjadřují emoce a vzpomínky. Proto vám přinášíme pár tipů, jak využít fotografie na Valentýna.

 

Polštářek pro pár

Pokud budete vybírat pro přítele nebo přítelkyni fotodárky, polštářek bude dobrou volbou. Existuje totiž mnoho druhů a každý nakonec skončí na místě, které je jen vaše – společné a intimní. Polštáře si můžete nechat potisknout vlastní fotografií nebo přidávat různé inovace jako rámečky a nápisy. Zkuste nechat potisknout polštářky dva tak, aby tvořily pár. Mohou na nich být nápisy, které k sobě patří, nebo jedna fotografie rozdělená na dvě části. Každý tak bude mít u sebe kousek z vás dvou a když se rozdělíte, budete mít milou vzpomínku s sebou. Oblíbenou variantou je vybrat originální tvar – polštář srdce.

Povlak na polštář s fotkou můžete objednávat saténový nebo bavlněný. Satén je o trochu dražší, ale někomu je na spaní příjemnější. Rozměry polštářků jsou od 25 x 25 cm do 40 x 40 cm.

 

Hrneček s originální fotkou

Další praktický dárek, který bude mít partner často nablízku, je hrneček s vlastní fotkou. Vsaďte na klasiku a vyberte vaši nejoblíbenější společnou fotku. Můžete také překvapit a pro tento den nafotit nové fotografie, buď vlastní nebo třeba s celou rodinou, případně s něčím, co má partner rád. Milovníka motorek jistě hrnek s fotkou partnerky na silné mašině.

Hrníčky můžete navíc různě stylizovat, vybrat nějakou oblíbenou barvu, nebo zvolit magický hrnek, na kterém se fotografie objeví až když do něj nalejete horký nápoj.

 

Fotokniha uchová radostné chvíle

Další dárek je vlastně jedna velká vzpomínka. Projděte fotografie ze společných chvil a vytvořte z nich originální fotoknihu. Může to být průřez vaší historií od prvního rande po dnešní den. Přidejte k fotografiím své komentáře a vtipné vzpomínky. Nebo vzpomeňte na důležitý den, jakým byla například vaše svatba, nebo první dovolená. A věnujte celou fotoknihu právě jemu. Hlavně dámy jistě takový dárek ocení a možná se nad tou historií i dojmou.

Výhodou tohoto fotodárku je, že jej můžete udělat celý podle sebe. Online editory vám umožní popustit uzdu své fantazii a nechat vytisknout naprosto originální dílo jen pro vás dva.

 

Kryt na telefon pro dnešní online dobu

Potisk dárkových předmětů už postoupil tak daleko, že můžete svou drahou polovičku nosit celý den v kapse. Darujte partnerovi nebo partnerce k Valentýnu kryt a telefon s vlastní fotografií. Telefon máme při ruce v dnešní době neustále. Drahá polovička si tak připomene váš úsměv každý den hned několikrát. Vyberte vaší nejveselejší fotku a nechte ji natisknout. Nebo k ní přidejte nějakou hlášku, kterou chápete jen vy. Obdarovaný se poté zasměje, když se na telefon podívá. Vytíženému tatínkovi potiskněte kryt nějakou seriózní rodinnou fotografií. Bude vás mít s sebou v kanceláři i na všech schůzkách, a ještě se snadno pochlubí kolegům, jak rostou jeho děti. A není vaše partnerka blogerka? Kryt na telefon bude dárek přesně pro ni.

Obal na telefon je navíc velmi praktický dárek, který chrání telefon před odřením nebo rozbitím. Dobám, kdy jste sehnali kryt jen na iPhone odzvonilo. Můžete si nechat potisknout obaly na Huawei, Samsung, Lenovo, Xiaomi a mnoho dalších.

 

Darujte dárek od srdce

Na dárcích z Valentýnu je vždy nejdůležitější, jestli do nich dáte svůj čas a nápad. Proto jsou originální fotodárky neustále tak oblíbené. Jsou vždy určené přímo pro obdarovanou osobou, a to potěší dvojnásob.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno