Espadrilky

Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak jste je možná viděli na někom jiném. Espadrilky jsou letní obuví. Jedná se o španělské plátěné boty zhotovené na základu s provazové podrážky. Ihned po uvedení se staly celosvětově vyhledávaným sortimentem a této oblibě se těší až do dnešních časů. Jedná se o vhodnou obuv na pláž i do města. Propadněte i vy neformálnímu, ležérnímu stylu.

 

Gladiátorky

Moderní obuv zvaná římanky a gladiátorky jdou ve stopách drsných zápasníků antického Říma. Vysoké šněrovací boty mají plochou podrážku a kovový pásek. V tehdejších dobách měly svého nositele chránit, nyní se ženy rozhodly, že se z nich stane stylová a sexy bota i tohoto léta roku 2017. Gladiátorky tak ušly opravdu dlouhou cestu a v průběhu časů se samozřejmě jejich vzhled i podoba trochu obměnily.

 

Římanky

Pokud již nevíme, čím překvapit, sáhneme po botách, které se nazývají římanky. Jedná se o specifickou až unikátní letní obuv. Dávejte si však pozor při jednotlivých kombinacích s outfitem, aby jejich unikátnost nebyla na závadu či se neztratila. Nechte se inspirovat módními tipy a užívejte si letní obuv plnými doušky.

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro atraktivní římanky, gladiátorky nebo dáte přednost espadrilkám. Každá z těchto variant přináší své ovoce jen za předpokladu, že jí dokážete dokonale sladit se svým oblečením. V takovém případě se pak stanete neodolatelným symolem. Všechny výše uvedené boty naleznete na portálu riotopanky.sk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno