Čistící prostředek na sklokeramické desky je v takovém případě nejlepší volbou pro každého majitele tohoto zařízení. Snadná aplikace a ošetření je zárukou pohodlného úklidu.

 

Speciální prostředek na sklokeramické desky

Dovolte nám představit speciální čistící prostředek na sklokermaické desky, kterým dokážete velice snadno vyčistit veškeré nečistoty a mastnoty z jejich povrchů. Pod názvem Kera Mefisto se neskrývá jen účinný prostředek, ale i preventivní ochrana před dalším ulpíváním.

S každým dalším použitím vytváříte ochranný film zamezující zachytávání mastnosty a připečených potravin. Díky tomu bude každé další čistění jednoduší, než to předcházející. Tento film má svou dlouhou trvanlivost a navíc je obohacen o příjemnou vůni jablek se skořicí.

Jak se Kera Mefisto používá

Čistící a leštící prostředek Kera Mefisto má velice snadnou aplikaci. Před vlastním čištěním stačí z povrchu sklokeramické desky odstranit zaschlé potraviny klasickou kovovou škrabkou dle doporučení výrobce a následně přípravkem vyleštit celý povrch i v okolí mimo varné zóny. K leštění použijte jakýkoliv měkký hadřík. K čištění se dostaňte minimálně jednou týdně, jen za těchto podmínek se film pravidelně obnoví a čištění se pro vás stane příjemnou záležitostí s maximálním účinkem.

Tuto očistu provádějte i za předpokladu, že se vám sklokeramická deska bude zdát čistá. Při velkém znečištění cukrem odstraňte připečená místa i za horka svou škrabkou a po vychladnutí použijte Kera Mefisto. Objednejte si tento přípravek a poznejte, jak snadná je s jeho používáním celková údržba desky pro přípravu pokrmů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno