V dnešní moderní době jsou i umělé květiny na skvělé úrovni kvality. Proto i vaše koupelna může vypadat autenticky jako v tom nejkrásnějším exotickém spa. Podívejte se, které umělé palmy budou správnou volbou pro vaši koupelnu a vytvořte si tak zázemí pro pohodu a relax po těžkém dni.

Pro správný relax je třeba upravit celou místnost

Navoďte si tu nejlepší možnou atmosféru pro uklidnění vaší mysli a svalů v těle. Koupelnu velmi snadno změníte na soukromé wellness, zvlášť tehdy, když přidáte svíčky a umělé květiny, které navodí uklidňující přírodní prvky.

Umělé palmy navodí skvělou exotickou atmosféru

Jestliže se rozhodnete pro vyzdobení vaší koupelny umělými rostlinami, pak budou tou pravou volbou exotické umělé palmy. Palma dodá celé místnosti exotický náboj, velké košaté listy zase slouží jako ten nejuklidňující přírodní prvek. Tyto umělé rostliny vypadají jako živé, a tak záleží na vás, zda vyberete velkou palmu v květináči nebo třeba jen pár palmových listů k vyzdobení holé stěny.

Mezi umělé stromy ale nemusí nutně patřit jen palmy. Například s volbou fíkusu do koupelnových prostor rozhodně chybu neuděláte, jelikož svým košatým uzpůsobením skvěle zaplní prostor uklidňující zelení.

Pokud hledáte neobvyklou variantu, pak zkuste bonsai

Jestliže je vaše koupelna malá a větší umělá palma nebo jiný listnatý strom zabírá moc místa, pak můžete zvolit i menší – a stále stejně stylovou variantu. Alternativou jsou totiž umělé bonsaje, se kterými můžete navodit stejný pocit relaxu a také trochu víc orientální nádech.

Ať už se rozhodnete pro exotické umělé palmy, listnaté či jehličnaté stromy – anebo umělou bonsai s nádechem neznámých dálek, věříme, že vaše koupel a chvíle klidu dostane úplně nový rozměr, se kterým si o něco více odpočinete. Navíc v případě návštěvy budou i vaši přátelé velmi překvapeni z netradiční výzdoby vaší koupelny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno