Dárek pro dva aneb túra na vrch Ploská

Ubytujte se v klidných a tichým dřevěných chatách Wili hunter uprostřed divočiny, postavených blízko vesničky Liptovské Revúce. Ze všech stran je obklopují nádherné jehličnaté lesy a jedinou známkou blízkosti civilizace je udržovaná příjezdová cesta.

Při potulkách krajinou můžete narazit na množství divoké zvěře a dokonce i na šelmy v čele s medvědem šedým! Vydejte se na romantickou túru na vrch Ploská a užijte si výhody málo navštěvovaného koutu Velkých Tater. Cesta nahoru je sice trochu obtížnější, ale vše vám vynahradí příjemná procházka po hřebeni, kde kromě ovcí často celý den nenarazíte na živáčka. Na jaře a v létě se pak můžete těšit i z nádherných horských luk, porostlých vonícími květinami a bylinkami. Můžete si klidně donést do chatkové kuchyně kytičku mateřídoušky nebo dobromysli beze strachu ze sběru na znečištěných místech!

 

Pojď, ukážu ti kamzíka!

Ještě před 15-20 lety byste na kamzíka v místních horách narazili jen stěží, dnes ale váš výlet do Tater nemusí skončit takovým fiaskem. Stačí jen vědět, kam se tímto neposedným zvířátkem vydat. V Západních Tatrách jde především o Hrubý Vrch, Otrhance a Klin, Vysoké Tatry pak prozkoumávejte od malé studené doliny, Velké Svišťovky a Zeleného lesa až po Belianké Tatry.

Na sviště pak narazíte skoro na každém kroku, stačí se jen dobře rozhlížet a nedělat příliš hluku. Nejdříve totiž uslyšíte jen jeho charakteristické hvízdání a až poté se vám malé zvířátko možná na chvíli ukáže. Díky výletu do Tater navíc darujete svému partnerovi mnohem víc, než jen procházku krásnou přírodou. Tím největším dárkem budou krásné společně sdílené vzpomínky, na které budete ještě dlouho s láskou a rozechvěním v srdci vzpomínat. Zajistěte si již teď pohodlné a cenově příznivé ubytování na Wiliholding.sk a buďte na tento velký den dokonale připraveni. Jistě toho nebudete litovat.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno