Jakékoliv téma týkající se našich dětí je vždy citlivou záležitostí. V otázkách péče a nákupu důležitých doplňků se se velmi často setkáváme s polopravdy a mýty, které kolují na nejrůznějších diskuzních fórech. Jakmile se jedna maminka obešla bez fusáku a navíc se jejímu dítěti nic nestalo, ihned zasype fórum názory, že fusák do kočárku je naprosto zbytečným doplňkem. Těchto názorů je lepší si vůbec nevšímat a raději dát na svůj rozum nebo se zaměřit na informativně laděné články PR. Žádná přidaná ochrana není zbytečná a už vůbec ne, když se bavíme o svých dětech. Důležitější otázkou však zůstává, jak fusak vybrat, aby co nejlépe odrážel vaše požadavky a potřeby vašich dětí. Na trhu se objevuje ohromné množství fusaku v závislosti na ceně, použitém materiálu nebo velikosti.

Fusak pro maminky na delší procházky

Ještě před tím, než se rozhodnete zakoupit fusák podle barvy nebo vašeho vkusu, musíte si ujasnit, jak často budete se svým dítětem jezdit na procházky a jakého budou charakteru. Pro maminky s předpoklady pro delší výlety přírodou se na trhu nacházejí vysoce kvalitní beraní fusaky.

Jsou vytvořené z maximálně kvalitního hřejivého materiálu, ve kterém bude dětem teplo i v nepříznivějších klimatických podmínkách. Ano, jsou sice dražší a prodávají se za cenu okolo 4 000 Kč, ale za to poskytují neochvějnou jistotu bezpečí.

Fusak pro maminky do měst

Na druhé straně se zde střetáváme s klientelou tvořenou maminky, které žijí spíše městským životem a na delší procházky nechodí. Zdržují se převážně v automobilech, obchodních centrech a na procházkách se psy.

Pro takové maminky a jejich děti je investice do fusaku spíše zbytečná a bohatě si vystačí s tím nejlevnějším fusakem na trhu nebo i s obyčejnou dekou. Výrobci kočárku dokonce fusaky přidávají ke svým výrobkům, tím získáte elegantní fusak hodící se přímo k vašemu kočárku.

baby-743246_640

1 komentář

  1. Máme fusak s ovčím rounem od Womaru a stál kolem 1000 korun, což je myslím parádní cena. Teplý a příjemný, já myslím, že malá je v něm spokojená. Za 4000 bych jej asi nekoupila. Ale samozřejmě tohle je na každém. Zdenka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno