Každá svědomitá hospodyňka ví, že jídlo prochází žaludkem. Ovšem abyste vaší rodině, přátelům či blízkým mohli předvést své dokonalé kuchařské umění, musíte k tomu mít ideální prostor – jídelní stůl, u kterého se všichni sejdete, navzájem si sdělíte zážitky z prožitého dne a pochutnáte si na výborném pokrmu. Výběr jídelního stolu není taková věda, jak si mnozí z vás myslí. Stačí jen znát ty správné fígle a vědět, na koho se můžete s vašimi požadavky obrátit. Výsledkem pro vás bude kvalitní stůl, který vám bude sloužit dlouhá léta a jenž se stane neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti.

Když stůl na dlouhé roky, tak jedině z masivu!

Při výběru jídelního stolu je potřeba myslet na celou řadu kritérií, jež vám pomohou rozhodnout se správně a nepořídit si zajíce v pytli. Hledáte-li kousek, který s vámi stráví i několik desítek let, bude vám věrně sloužit, poskytne dostatek místa pro každého člena rodiny a jako třešnička na dortu bude jeho příjemný vzhled, měli byste vsadit na masivní jídelní stoly, které jsou vaší trefou do černého. Stůl z masivu s vaší pozornost získá především pro své bytelné a robustní provedení, které již na první pohled slibuje úctyhodnou výdrž. Nechybí ani příjemný vzhled a pestrá škála barev, mezi kterými si jistě dokáže vybrat i ten nejnáročnější z vás.

antigua-s_product_1024x740_4

Tvar a velikost je jen vaše volba!

Nikde není psáno, jakou velikost či tvar musí míst stoly českých domácností. V tomto případě máte zcela volnou ruku, snažte se ale vybírat tak, aby vám stůl vyhovoval po všech směrech a především se vám vešel do interiéru. Obecně platí, že klasické jídelní stoly, byť vyrobené z masivu, najdou uplatnění i v menších jídelnách, zatímco oválné či kulaté varianty patří spíše do prostornějších místností, kde jejich majitelé nemusí počítat každý centimetr volného místa.

antigua-s_product_1024x740_1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno