Svatební den je jedním z nejdůležitějších a nejpříjemnějších v životě. Naopak svatební přípravy mohou představovat velký stres a shon. Věcí k zařízení je opravdu spousta a jednou z těch velmi důležitých je svatební oznámení. To na sobě jednak nese informace o tom, kdy, kde, jak a co se vlastně bude konat, slouží ale také jako vaše vizitka a vzpomínka. Proto se k jeho výběru musí přistoupit vážně.

Při předsvatebních přípravách ale často schází volný čas, každá ušetřená vteřina se tak náramně hodí. Proto doporučujeme využít možnosti vytvořit si svatební oznámení online. V jednoduchém editoru si zvolíte přesně takovou podobu oznámení, kterou jste si vysnili. Použít můžete některý z osvědčených návrhů, který je garancí moderního vzhledu a vhodné barevné kombinace.

 

Svatební oznámení podle vlastního návrhu

Pokud ale přeci jen zatoužíte prezentovat svůj výjimečný den nějak originálněji, zapomeňte na všechny šablony a navrhněte si vlastní svatební oznámení. Vložit do něj lze jakékoliv barvy, vlastní fotografie, upravit font a celkovou kompozici oznámení.

Protože svatební oznámení se často vyrábí na poslední chvíli, lze tisk svatebních oznámení provést do 24 hodin. Naopak, chcete-li ušetřit, vyberte si svůj návrh s dostatečným předstihem, počkejte 7 dní a zaplatíte výrazně méně. Tomu se říká výhodný TISK.

 

Jaký papír se na svatební oznámení hodí?

Vytisknout svatební oznámení na obyčejnou čtvrtku není příliš důstojné. Papír na svatební oznámení by měl vypadat luxusněji, přeci jen svatbu neplánujete každý rok. Řádky o konání sňatku se píší na metalický, strukturovaný nebo sametově hladký papír. Pokud si nevíte rady, jaký papír je pro vás ten vhodný, nechte si poradit, ať zbytečně nešlápnete vedle.

Svatební oznámení představuje důkaz o výjimečném dni. Na www.vyhodnytisk.cz si vyberete jeho rychlé, levné i kvalitní řešení. Navíc zde naleznete pár dobrých rad, jak svatební oznámení napsat, jak by mělo vypadat nebo jak jej ideálně rozesílat vašim hostům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno