Letní měsíce jsou ideálním obdobím, kdy se dají pořádat nejrůznější zahradní party pro přátele a rodinu, ale klidně i pro širší veřejnost. Při všech těchto příležitostech je praktické mít v otevřeném venkovním prostoru nějaké místo, kde by se lidé případně mohli uschovat před nenadálou změnou počasí. Velmi dobře k tomu poslouží obyčejný party stan.

Možnosti využití party stanu na zahradě

Kvalitní party stan dokáže být velmi užitečným doplňkem na zahradě u domu, a to právě zejména ve chvíli, kdy zde plánujete uskutečnit nějakou oslavu, grilování, případně třeba veřejnou akci pro rodiče s dětmi apod. Party stan koneckonců může posloužit také jako reklamní stánek. V případě, že máte vlastní firmu a chcete lidem nabídnout své produkty, pak se dá využít rovněž jako dočasný prodejní stánek.

Pozor na konstrukční řešení

Aby vás party stan nezklamal, je zapotřebí si dát pozor na několik důležitých bodů při jeho výběru v obchodě. V první řadě musí mít dostatečně pevnou a stabilní konstrukci. Moderní party stany mají nohy a další konstrukční prvky vyrobené nejčastěji z o oceli, případně lehčího hliníku, rozhodně si nepořizujte varianty s pouhou plastovou konstrukcí, ta prakticky nic nevydrží. Dobrý party stan musí odolat i silnějšímu větru.

Dalším důležitým prvkem je plášť stanu. Pokud skutečně chcete, aby party stan posloužil i jako ochrana před deštěm a větrem, je nezbytně nutné, aby bylo jeho opláštění nepromokavé a větruvzdorné. Pak se v něm mohou lidé schovat, jakmile se venku zhorší počasí. Kromě toho si všímejte i celkové hmotnosti a způsobu montáže, protože čím je snazší, tím méně práce s výstavbou party stanu vás čeká. Ideální je, pokud se dá party stan postavit za pár minut, podobně snadné by mělo být rovněž jeho rozložení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno