Pracuji jako vychovatelka v dětském domově a ráda bych vám popsala zkušenost s úklidovou firmou, která byla v našem domově čistit koberce.

Všechny pokoje jsou u nás vybaveny koberci a jelikož naše zařízení funguje už dlouhou řadu let je to na kobercích znát a začaly být, jak se říká, ošuntělé a zašlé. I když se naše paní uklízečka pečlivě stará o čistotu, tak se někdy prostě stane,  že upadne na koberce něco nepatřičného a nejde to vyčistit tak, aby nezůstala skvrna.

Moje známá, která pracuje na úřadě, mi doporučila úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma jim každoročně provádí strojové čištění koberců Ostrava v kancelářích a jsou s nimi velmi spokojeni. Domluvila jsem se s vedením, že koberce necháme vyčistit touto firmou a dohodli se na termínu.

Z chvály na tuto firmu jsem očekávala, že výsledky budou skvělé a nemýlila jsem se. Tým pracovníků této firmy pracoval rychle, takže práce byla hotová za skvělý čas. Brali hezky jeden pokoj po druhém a vzali to opravdu zodpovědně. Vynesli nábytek z pokojů a vyčistili každý koberec komplet po celé místnosti. Děkuji firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. za skvělý přístup.

Kvalitní výsledky v dezinfekci a čištění koberců a čalounění Ostrava

koberec-12

Potřebujete vyčistit znečištěný koberec? Metodou, kterou firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. čistí koberce, dosahuje výborných výsledků, tato metoda se nazývá strojová. Vyzkoušeli jsme mnoho metod, které ale neměly tak uspokojivý výsledek, jako metoda strojové čištění koberců Ostrava.

Zaručíme dokonalý výsledek a precizní vyčištění pomocí velmi účinné čistící chemie Bosch RTS, která také koberec důkladně vydesinfikuje od roztočů a jiných nečistot ukrývajících se hluboko ve struktuře koberce. Strojové vyčištění a tepování koberců Ostrava provádíme kvalitním 50 kilovým kotoučovým strojem značky Ghibli SB43 Comfort Plus.

Doporučujeme touto metodou čistit koberce minimálně 2x do roka, zvláště tam, kde je koberec nejvytíženější (veřejná prostranství, obývací pokoje). Po důkladném vyčištění koberce strojovou metodou veškerou špínu a nečistoty odstraníme za pomoci vysoce výkonného vysavače a zbavíme koberec vlhkosti. Je třeba nechat koberec, i po použití vysavače, několik hodin důkladně proschnout.

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která funguje mezinárodně již dlouhou řadu let nabízí také jiné úklidové služby.

6 KOMENTÁŘE

  1. Jsou Vámi používané chemické prostředky vhodné i na koberce, na kterých si hrají děti? Mám mírnou obavu o jejich zdraví. Děkuji.

  2. Mívám na návštěvě svoje vnoučata velmi často, tak se i stává, že koberce dostanou pořádně na frak, když jsou zrovna u mě. Pokaždé vysaji a snažím se i sem tam nějaký ten flíček vyčistit, ale moc se mi to nedaří. Jelikož jsem již stará a lézt po čtyřech mi již činí potíže, tak jsem začala uvažovat o profesionálním úklidu. Dostala jsem kontakt na tuto úklidovou firmu, tak jsem jim zavolala a domluvila si termín návštěvy. Byla jsem napnutá z toho, jak to dopadne. Přišli 2 pracovníci a jejich vystupování bylo velmi profesionální a vstřícné. Okamžitě začali pracovat a odklidili i nábytek z koberců, aby se dostali strojem všude. Výsledek byl přímo božský, nečekala jsem, že by i ty moje velmi staré koberce, mohly získat ještě lepší vzhled než kdy předtím. Tímto ještě jednou děkuji firmě za skvěle odvedenou práci a doporučuji na úklid i ostatním zájemcům.

  3. Servisní technici zajišťuji svým zákazníkům pravidelně se opakující nebo nárazové či jednorázové hloubkové vyčištění koberců strojovou metodou. Tyto zakázky provádíme nejen v České republice, ale i ve Slovenské republice, Německu a Rakousku. Zajistíme vám velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot ze struktury koberce, protože k vyčištění a dezinfekci koberce používáme vysoce účinnou chemii BOSCH RTS, kterou aplikujeme do koberce a necháme ji několik minut působit. Ta na sebe naváže veškeré nečistoty z hluboké struktury koberce a v další fázi kartáčujeme koberec kotoučovým strojem GHIBLI, tak zbavíme koberec veškerých nečistot ze struktury. V poslední fázi zajistíme odstranění nečistot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem AS59, se štěrbinovou úzkou hubicí a necháme koberec ještě několik hodin doschnout a odpočnout. Čištění koberců provádíme flexibilně a jsme schopni čistit koberec v čase, kdy je vaše společnost mimo provoz, aby do druhého dne mohla být znovu v chodu a to bez jakéhokoliv možného omezení provozu. Čištění koberců vysoké rozlohy čistíme po domluvě ve skupinkách, abychom vše do druhého dne stihli. Doporučujeme, aby zákazníci zmapovali frekventovanost koberce v jejich společnosti a na těchto místech provádět servisní čištění koberce a to minimálně 1 – 2x do roka. Kvalitně provádíme čištění podlah strojovou metodou – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Využíváme mnoho druhů zásaditých chemií, které na každou podlahu působí jinou silou. Čištění podlah využívají zákazníci v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Zvolenou chemii necháváme několik minut působit a dále podlahu kartáčujeme kotoučovým strojem o váze 40 kg. Pokud je tato váha malá, tak využijeme ještě 10 – 15 kg závaží, na kotoučový stroj můžeme zvolit dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Po vyčištění podlahy vše odsajeme vysoce výkonným vysavačem a po té ještě deaktivujeme chemii pouze čistou vodou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno