Společnost Skinzone™ se proto rozhodla vyrábět unikátní personalizované kryty, jejichž vzhled si mohou uživatelé přizpůsobit přesně podle svého vkusu, stylu a zájmů. Novinky v sortimentu e-shopu www.skinzone.cz pak zaujmou i ty nejnáročnější klienty. A na co se můžete těšit?

·Technologicky inovovaný polykarbonátový kryt Snap Case ochrání vaše zařízení před mechanickým poškozením. Unikátní technologie ochrany i futuristický vzhled staví na materiálech používaných v kosmu.

app-iph6ca-sta006

·Dvojitou ochranu přináší Skinzone™ v podobě pouzdra Tough Case s dvěma ochrannými prvky. Gumové lůžko obklopující telefon je umístěno ještě do odolného polykarbonátového lůžka, díky které je vaše zařízení prakticky nezničitelné a připravené čelit jakékoli výzvě, kterou vám život přinese – více na www.skinzone.cz.

huawei%20honor%205x

·Elegantní řešení s nádechem business class pak představuje koženkový Folio Case, který mobilní telefon chrání a navíc umožňuje pohodlné umístění kreditní nebo přístupové karty. Porty jsou navíc díky unikátnímu provedení krytu neustále přístupné. 

Společnost Skinzone™ vám přináší novinky a originální designové prvky pro vaše mobily, tablety, notebooky nebo e-readery již více než 5 let. Vybrat si můžete z více než 900 nabízených motivů nebo si vyrobit skin podle svého návrhu s použitím vlastní fotografie či obrázku. V nabídce naleznete také ochranné fólie Screenshield™ s doživotní zárukou, určené pro všechna zařízení s dotykovým displejem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno