Zdravím,

rád bych se podělil o velmi milou zkušenost. Naše firma je dost rozsáhlá a i přesto, že máme celý tým na úklid, nebylo v jejich možnostech umýt prosklenou stěnu schodiště, která má skleněné tabule od shora až dolů ve čtyřech patrech. Z venkovní části bylo vždy potřeba skla umývat z vysokozdvižné plošiny a k tomu je nutné mít proškolené profesionály.

Hledal jsem firmu, která by byla schopna kvalitně vyčistit povrch skel a zároveň firmu, která dělá impregnace na skla. Našel jsem dobré reference na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která má v nabídce více profesí týkající se čištění a jejich údržby i ve výškách.

Mají k dispozici i zkušené horolezce, kteří provádí mytí oken a skleněných ploch ve výškách za pomocí slaňovací techniky. To mi přišlo velmi výhodné a praktické, jelikož byl vždycky problém zajistit volný prostor před naší budovou pro vysokozdvižnou plošinu při mytí prosklené schodištní haly.

S firmou jsem se hned zkontaktoval a domluvil termín na mytí. Přesně na dohodnutou dobu přijel tým myčů A SERVISU a dali se hned do práce. Během pár hodin měli hotovo a začali s finální prací a to s aplikací impregnace z venkovní části. Provedli to opravdu velmi pečlivě. Jsem velmi rád, že jsem natrefil zrovna na tuto firmu.

Oceňuji rozhodnutí našeho vedení, nano nátěr – impregnace oken

 corridor

Zdravím, vykonávám funkci správce u větší firmy. Mám tedy na starosti i dohled na údržbu budovy firmy. Vedení se rozhodlo, že zainventuje do vyčištění a impregnace skel ve vstupní hale. Je celá prosklená a bylo ji třeba často čistit a leštit.

Impregnace skla je vynikající věc, skla se tolik nešpiní a z venkovní části, kde prach z ulice je velký, je ze skel spláchnutý pouhým deštěm. Vyhledal jsem firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nám vypracovala finanční návrh do druhého dne. Ceny měla přijatelné a navíc měla k dispozici odborníky, kteří provádějí aplikaci impregnace skel.

Na domluvený termín přijel tým z firmy a nejdříve všechny skleněné výplně vstupní haly kvalitně umyli a začali na skla aplikovat GLP impregnaci až po důkladném proschnutí skel.

Tuto impregnaci máme na sklech víc jak dva měsíce a na sklech není téměř žádná špína. Naše uklízečky si nemůžou tuto impregnaci vynachválit a už nás lanaří k impregnaci skel v kancelářích. Nemusí se prostě nic složitě umývat. Stačí skla jen setřít bavlněným hadříkem a jsou jako nová.

Jsem velmi rád, že jsem narazil zrovna na firmu A SERVIS. Mají opravdu skvělé pracovníky, kteří mají slušné vystupování a jsou to profesionálové ve svém oboru.

9 KOMENTÁŘE

 1. Umytí oken od firmy A Servis probíhalo dobře, vlastně na výbornou, a proto se také zapojuji do této recenze. Měla jsem z této spolupráce opravdu dobrý pocit, a do toho se zapojilo několik faktorů. Za zmínku patří pracovníci, kteří přijeli v přesný čas a práci zajišťovali plynule a velmi rychle. Do toho samozřejmě patří i kvalita zajištěné práce, která byla opravdu výborná a ve finále ráda zmíním cenu, která je opravdu přívětivá a pro obyčejného člověka jako jsem já je tato cena normálně dostupná.

 2. Mytí a čištění oken v Praze vykonává firma po malování, řemeslnících v Praze, rekonstrukcích objektů v Praze, před otevřením nových provozoven v Praze, po malířích Praha, před otevřením prodejen a provozoven na obchodních centrech v Praze a po stavbě v Praze. Umíme provést mytí oken Praha po těchto činnostech velmi kvalitně hlavně proto, že máme kvalitně proškolený tým našich zaměstnanců, kteří jsou na tuto práci mytí oken a výloh Praha dobře a profesionálně vybaveni. Používáme nářadí značky Unger. Před samotným mytí oken a výloh v Praze, vždy bez poškození skel a rámů, odstraníme všechny tvrdé nečistoty, odstraníme a strhneme ochranné folie a polepy. Oškrábeme z oken a výloh kapky barev, zbytky silikonů a cementových a vápenatých závojů tak, že nikdy nedojde k poškození povrchů skel. Všechny dnešní montované výlohy a skla mají na sobě jemně pokovenou vrstvu, která se neodborným zásahem lehce poškodí. Pokud přistoupíte potom blíže k výkladci z úhlu máte možnost vidět, silné rýhy a škrábance, které byly na některých provozovnách doslova vyryty nevhodnými nástroji jako je špachtle, nože, nůžky, ocelové a kovové škrabky atd. Tyto škody jsou nevratné a neodstranitelné, tyto rýhy už nelze odstranit, ani nijak rozleštit. Naši zaměstnanci provádějí odstranění tvrdých nečistot, kapek barev, zbytků silikonů, cementových a vápenatých teček pří mytí a čištění oken a výloh v Praze po malování a stavbě vždy korundovými žiletkami, které mají šířku nejméně 10 cm. Pokud takto postupujeme při mytí oken v Praze po malířích, stavbě a řemeslech a všechny popsané nečistoty a polepy odstraňujeme širokou plochou ostré žiletky nedojde k poškození mytých a čištěných oken a výloh v Praze. Pokud provádíme mytí prosklených ploch v Praze a na oknech a výlohách jsou plakáty a nedovolený výlep postupujeme při odstraňování stejně. Plakáty a nedovolený výlep při mytí a čištění oken Praha rozmočíme a pomalu a postupně plakáty a nedovolený výlep seškrábeme žiletkami.

 3. Umývání oken a následná impregnace GLS technologií je super věc, jsem s ní velmi spokojena. Problém u mě doma je s výškami, bojím se umývat okna až ve 12 patře, abych se nakláněla je nesmysl. Jediné východisko bylo využít služby odborné firmy, tou byla A SERVIS, kde mi také nabídli tuto impregnaci, takže jsem se dlouho nerozmýšlela. Impregnace opravdu funguje a já už nemusím řešit ani svůj strach z výšek a ani umývání oken. O vše se stará nyní impregnace, která mi má vydržet 4-6 let, tak uvidíme.

 4. Mytí oken také nepatří mezi mé koníčky a i přes to, že jsem tuto část domácích prací neměl rád, tak jsem ji musel dělat. Všechno to přemlouvání se do mytí oken skončilo díky impregnaci GLS a firmě A SERVIS, která impregnaci na okna u mě doma nanášela. Velmi důležitou poznámkou však je jejich rychlost a technologická vyspělost, jsou neskutečně profesionální parta, která práci umí zajistit ve velmi krátkém čase. Hlavně práci berou zodpovědně a bez nějakých zbytečných časových prodlev pracují. Opravdoví profíci!

   • Dobrý den paní Jílková,
    nanoimpregnace oken funguje na principu „lotosového květu“. Jakmile se na tuto ochrannou vrstvu dostane voda nebo jakékoli nečistoty, nic na okně neulpí. Vše se začne shlukovat do malých kuliček, které se z okna odvalí, jakmile zafouká nebo zaprší. Okna tedy zůstanou i nadále čistá.

    S pozdravem,
    Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 5. Společnost A SERVIS LIPKA využíváme již několik let na mytí výloh a oken v naší firmě. Odbornici této úklidové společnosti pracují rychle a velmi kvalitně. Je vidět, že všichni jejich pracovníci jsou odborně zaškoleni a jejich výsledkem jsou dokonale čisté výlohy a okna. Již u nás dělali mytí oken po malování a řemeslech. Odborně vše vyčistili, aniž by nějak poškodili nebo poškrábali skla, což se stalo s předešlou firmou. Ta neodborným postupem při úklidu po zednících poškrábali skla výloh, čímž došlo k nevratným poškozením výlohy. Pracovníci A SERVISU velmi kvalitně dokážou z našich výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy, seškrábou veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Službu mytí výloh V Praze nám dělají dva pracovníci A SERVISU v servisních cyklech 1x za 30 dnů a při mimořádných akcích přijedou umýt výlohy vždy, kdy potřebujeme. Starají se nám i o mytí oken na firmě, kde vždy dvakrát do roka přijedou a umyjí i okna ve výšce. V minulém roce jsme si nechali dát na výlohy nano impregnaci, která má ochranný účinek proti vodě a špíně. Opravdu to úžasně funguje a výlohy se nám tolik nešpiní. Se společností A SERVIS Lipka jsme velmi spokojeni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno