Výběr v sortimentu je vskutku pestrý a vybrat jen tři báječné kousky nám tedy dalo trochu zabrat. Ale rozhodně stojí za to.

 

Dort pro fanoušky fotbalu, značka MADE IN HOME

Vytvořit dort ve tvaru fotbalového míče není příliš těžké. Stačí jednotlivé kousky piškotového nebo perníkové těsta slepit do toho správného tvaru a do dutého prostoru uschovat nějaké příjemné překvapení. Díky sadě formiček na fotbalový míč už si nemusíte potřebné pěti a šestiúhelníky rýsovat na čtvrtku. Jednoduše je vykrojíte, upečete a můžete lepit.

 

Když chcete něco smaženého

Stálý přísun popcornu a dalších laskomin by měl být samozřejmostí. Ale proč nevyzkoušet raději něco, co skutečně zasytí? Koš na smažení pomfritů vám dovolí vyčarovat tuto pochoutku i bez fritézy. Postačí vám k tomu hlubší hrnec a dostatečné množství oleje. Vysoká teplota vroucího oleje navíc na rozdíl od přípravy na pánvi povrch jídla částečně uzavře, takže se olej tolik „nenacucá“ dovnitř.

 

Pro vaření bez tuku

Naším posledním favoritem je teflonová pečící fólie, díky níž připravíte v troubě jakoukoli slanou i sladkou pochutinu zcela bez tuku. K teflonu se totiž maso, těsto ani jiné ingredience jednoduše nepřichytí. A až bude upečeno, stačí hotovou pochoutku jednoduše sesunout na talíř nebo servírovací tác.

Další šikovné tipy do kuchyně i domácnosti naleznete v e-shopu Blex.cz,a to za velmi výhodné ceny! Nebo si můžete najít nejbližší prodejnu na přehledné mapce a vyzkoušet si všechno takříkajíc naživo. Čemu dáte přednost?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno