Záleží na umístění a typu vytápění

Při výběru správného tipu rostlin se zaměřujeme výhradně na umístění zimní zahrady a na způsobu vytápění. To jsou dva nejdůležitější faktory ovlivňující celkový růst vegetace. Vybírejte je tedy s maximálním ohledem na jejich nároky. Dodržujte například jednoduché pravidlo, kdy rostliny s mnohem vyšším růstem umístíte dozadu a naopak, snažte se je promíchávat i v době jejich kvetení, ať jsou ty nejhezčí kousky na očích.

 

Oddělení vytápěná zimní zahrada

Oddělená zimní zahrada má díky své samostatnosti dobrou vzdušnou vlhkost. Vytápění udržuje skvělé podmínky pro pěstování po celý rok. Teploty v létě samozřejmě stoupají naprosto stejně jako u zimní zahrady nevytápěné. Z pohledu pěstování se jedná o nejlepší tip zahrad, kde se bude dařit všem pokojovým rostlinám. Nemusíte zde brát prakticky žádné ohledy a zvolit si přesně takové květiny, které skutečně milujete.

Neoddělená zimní zahrada

Zimní zahrada pevně spjata s bytovým komplexem nabízí konstantní teplotu, která je pro pěstování více než vhodná. Malou nevýhodou bývá menší vzdušná vlhkost, která je ovlivňována interiérem bytu.

Pro výstavbu, návrh nebo radu požádejte společnost Hobbytec, která se na zimní zahrady specializuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno