Přelom mezi létem a podzimem bývá často nostalgický. Sluníčko se na obloze ukazuje stále méně a méně, den se pomalu zkracuje a ty se pozastavuješ nad tím, jak rychle čas letí. Stejně jako se mění roční období se mění každoročně i trendy, které jsou v sezóně in.

Právě teď je ten nejlepší čas na to, aby ses i ty začala připravovat na podzimní sezónu. Podzimních trendů je opravdu neskutečné množství a aby ses náhodou nezamotávala v množství barev, stylů a možností, vybrala jsem pro tebe 4 make upy trendy na podzim , které prostě musíš vyzkoušet.

1. Metalické oční stíny

Metalické oční stíny

Může se ti zdát, že leccos třpytivé může být někdy opravdu hodně. Je nespočet způsobů, jak metalické stíny použít bez toho, abys vypadala jako kdyby ses koupala v třpytkami. I když použiješ úplně minumum právě tohoto druhu očního stínu, dokáže to udělat zázraky. Zkus aplikovat metalický oční stín do středu očního víčka pro okamžité zvýraznění tvých očí. Také můžeš zkusit použít oční stín na dolní oční víčko pro Rozjasňující efekt. Pokud použiješ bílý metalický oční stín do vnitřního koutku oka jako rozjasňovač, tvé oči budou krásné a svěží.

2. Burgundská a bordó na rtech

Bordová na rtech

Tyto dvě barvy vůbec nejsou stejné a každá z nich bude na tvých rtech vypadat úplně jinak. Pokud se ti tyto dvě barvy zdají příliš tmavé, zkuš odstíny světlejší než například karmínovou červenou nebo kardinálskou červenou. Všechny tyto barvy jsou výborný způsob jak můžeš svou pokožku rozzářit za méně než 10 sekund. Také jejich nemusíš aplikovat výrazné jestliže nechceš. Pro jemnější aplikaci zkus použít tvé prsty a jemným ťukání nanes produkt na své rty. Pokud chceš mít zářivé rty, nanes do středu svých rtů trošku lesku.

3. Vytvarované a plné obočí

Tvarování obočí

Jedním z nejdůležitějších prvků na naší tváři je obočí. Pokud chceš aby tvůj make up nevypadal jako nedokončený, určitě bys neměla vynechat úpravu obočí. Nemusíš mít ten nejlepší tvar na světě, aby se s ním něco dalo udělat. Přidání důrazu na oblouk obočí je skvělý způsob jak ho jemně zvýraznit, aniž vypadalo, že sis ho právě namalovala. Používání barevného gelu na obočí ho udrží na místě a přidá i jemnou barvu a vypadá naprosto přirozeně.

4. Kočičí oční linka

Oční linky

Tato linka je opět in! Vlastně, ona nikdy nebyla out, ale tuto sezónu je kočičí oční linka jedním z hlavně look. Je výraznější, extravagantnější a lepší! Neboj se udělat ji výrazješiu, učrite tím nic nezkazíš. Tajemné a mysteriózní oči právě s toutou linkou budou hlavní bod na tvé tváři, který bude přitahovat veškerou pozornost.

Buď odvážná! Buď dobrodružná! Zariskuj a vyzkoušej jeden z těchto podzimních trendů, které by si možná za normálních okolností nevyzkoušela. Máš své podzimní trendy? Poděl se s námi v komentářích pod článkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno