Chcete se vzít i v této době a přemýšlíte, jak to udělat, abyste mohli svou romantickou chvíli sdílet s těmi, co máte rádi? Nechte si poradit a inspirujte se nápady na malou, ale originální svatbu, na kterou jen tak nezapomenete.

1) Online svatba

I v současné době je možné mít svatbu, na kterou jen tak nezapomenete. Samozřejmostí jsou svatební šaty z půjčovny, které vám padnou a slušivý svatební oblek pro ženicha. Poté vám stačí jen kvalitní internetové připojení a můžete si užít online svatbu. Napadlo vás, že se vaši příbuzní mohou vaší svatby účastnit pomocí webových kamer na platformách jako je například Skype, Zoom a podobné?

2) Obřad nyní, hostina později

Další možností, jak mít svatbu v současné době plné vládních omezení, je uspořádat obřad na úřadě, a to jen v minimálním počtu. Následně, až bude možné uspořádat oslavu a posezení s přáteli, opékání selete nebo třeba posezení v oblíbené restauraci nebo pronajatém salónku.

3) Svatba v malém kruhu

Pokud jste velmi brzy po žádosti o ruku začali řešit, že na svatbu nemáte peníze, nevíte koho pozvat a přišli jste na spoustu dalších problémů, tato doba vám nahrává. Zorganizujte si svatbu jen v malém okruhu nejbližších a vezměte se hlavně z lásky. Zapomeňte na bujaré oslavy, zbytečně vyhozené peníze za pronájem místa a výzdobu, raději investujte do bydlení. Ani u malé svatby však nešetřete na fotografiích, videu a svatebních šatech pro nevěstu a ženicha.

4) Svatba nanečisto

Zajímavým nápadem je také svatba nanečisto. Vezměte se s partnerem na úřadě nebo v kostele, a to včetně svědků. Následně po nějaké době, kdy to bude možné, uspořádejte ještě jednu svatbu nanečisto. Kněz nebo oddávající může být váš kamarád, obnovíte si sliby, oblečete opět svatební róbu a užijete si svůj velký den ještě jednou, a to se všemi blízkými.

5) Čekat nebo nečekat

Rozmyslete si, zda chcete čekat na vhodnější dobu nebo se chcete vzít co nejdřív. Málokdo si dnes uvědomuje, že svatba jen velká oslava se spoustou jídla a pití, ale hlavně je o dvou zamilovaných, kteří chtějí svou lásku stvrdit slibem. A tak by mělo být hlavně důležité, co chcete vy dva.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno