Hledáte ideální dárek pro ženu a chcete ji potěšit v každé situaci? Ať už vybíráte pro partnerku, kamarádku, maminku nebo třeba babičku, vždy se zajímejte o to, co má dotyčná nejraději. Inspirujte se ověřenými tipy a rozhodně nesáhnete vedle.

1) Luxusní šperky

Každou ženu překvapíte šperkem. Vybrat můžete luxusní šperky s drahými kameny, například šperky s rubínem, se safírem nebo třeba se smaragdem. Ideální volbou je například prsten, který doladí každý outfit a hodí se pro každou příležitost. Dejte si pozor, abyste vybrali správnou velikost prstenu.

2) Módní doplňky

Mezi módní doplňky, které jsou skvělými dárky, patří například šátky, kabelky nebo třeba sluneční brýle. Tyto doplňky ocení každá žena a dají se kombinovat s různými styly oblékání. Teplejší šátek vyberte na zimu a podzim, na jaře a v létě volte vzdušný materiál a ideálně pastelové barvy. U kabelek vsaďte na kvalitu a raději investujte do dražší kabelky, která vydrží delší dobu.

3) Rozmazlovací balíček

Málokdo by nebyl nadšený z rozmazlovacího balíčku. Chcete-li překvapit ženu příjemným dárkem a vsadit na jistotu, dopřejte jí návštěvu kadeřnice, kosmetického salónu nebo ji pozvěte do wellness. Skvěle se hodí i voucher na masáž, případně jiné rozmazlování těla a duše.

4) Snubní prsten

Překvapte svou dlouholetou partnerku snubním prstem. Vyberte prsten z bílého zlata, případně snubní prsten s drahokamy. Každá žena chce zažít svůj velký den a být nevěstou, nenechte ji čekat a pokud ji milujete, určitě jí splňte životní přání stát po vašem boku u oltáře.

5) Dárek, týkající se koníčku

Pokud chcete obdarovat ženu, kterou znáte, zajímejte se hlavně o její koníčky. Poté bude výběr dárku mnohem snadnější. Překvapte ji něčím, co se týká zálib, ať už se jedná o sport, cestování, módu nebo třeba ruční práce.

6) Pomocník do domácnosti

Mnohé ženy ocení také pomocníka do domácnosti. V tomto případě se však raději zeptejte a nedávejte ženě například vysavač jako překvapení. Spíš se snažte najít možnost, jak jí ulehčit a urychlit práci v kuchyni, případně při úklidu bytu nebo domu.

1 komentář

  1. Každá ženuška netouží po snubním prstenu s drahokamy 😀 My jsme vybrali jednoduché, bez drahokamu, z chirurgické oceli kvůli našim akčním povahám a zájmům a jsme spokojení. Hanka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno