Plánujete slavit narozeniny, svátek nebo třeba výročí a přemýšlíte, čím překvapit muže? Zaměřte se na hi-tech vymoženosti, a pokud je obdarovaný navíc i milovník mobilních telefonů, potěšit jej můžete chytrým příslušenstvím. Inspirujte se a udělejte svému partnerovi, kamarádovi nebo třeba bratrovi radost.

 

1) Mobilní telefon     

Pokud chcete své blízké opravdu překvapit a plánujete větší dárek, tak vyberte mobilní telefon. Vždy vybírejte takový, aby splňoval veškeré požadavky uživatele. Myslete na velikost písmen, na velikost displeje a na podporu systému a žádaných aplikací. Mobilní telefon v současné době nesplňuje pouze funkci na volání a psaní zpráv, ale může fungovat jako krokoměr, navigace nebo slouží k poslechu hudby.

 

2) Bezpečnostní prvky

Při pořízení telefonu rozhodně myslete na bezpečnostní prvky, kam patří například kryt na mobil, ochranné sklo nebo obal na mobil do kabelky nebo tašky. Pokud chcete své blízké překvapit pouze příslušenstvím ke stávajícímu mobilnímu telefonu, tak si dobře změřte jeho velikost a zjistěte typ telefonu. Jen tak koupíte správný kryt nebo obal.

 

3) Sluchátka

Skvělým dárkem pro muže mohou být také sluchátka. Ty se dají použít nejen k poslechu hudby, ale také k telefonování. Sluchátka využijete hlavně při sportu nebo při dlouhých cestách do práce, ať už pěšky nebo na kole. Vybrat můžete také bezdrátová bluetooth sluchátka, která vám zaručí komfort při jejich nošení.

 

4) Navigace

Pokud chcete obdarovat muže, který tráví hodně času na cestách, rozhodně vyberte dárek tak, aby umožnil používat v mobilu navigaci. Může se jednat o placenou aplikaci navigace, stojan nebo držák do auta a nebojte se investovat ani do ochranných prvků pro mobil, který i v autě může spadnout a rozbít se. Myslete hlavně na ochranu displeje, kdy vám přesně tuto ochranu zaručí ochranné sklo.

 

5) Designové prvky

Vhodným dárkem jsou i designové prvky, kam patří nálepky, ozdoby a dekorace pro mobilní telefon. Sem patří také barevné a designové kryty a obaly. Využijte širokou nabídku a vyberte příslušenství k mobilnímu telefonu přímo na míru.

 

6) Pop socket

Zajímavou novinkou, která vás bude bavit je i pop socket. Jedná se o držák na telefon, který vám zjednoduší práci na telefonu, případně volání a psaní zpráv. Využít jej můžete také při poslechu hudby nebo při hraní mobilních her. Vybrat si můžete z různých barevných kombinací a motivů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno