1) Získáte sebevědomí

Pokud přemýšlíte, proč začít hubnout, tak nemyslete jen na ztracené kilogramy, ale také na získané sebevědomí. Už se nebudete stydět ve svých oblíbených šatech nebo džínsech. Ztracené kilogramy se promítnou nejen ve vaší fyzické atraktivitě, ale i na psychice.

 

2) Sport vás bude bavit

Aby se vám hubnutí podařilo, vyberte si sport, který vás bude bavit. Necvičte jen z důvodu zvýšení atraktivity, ale i pro zábavu a příjemné strávení volného času. Můžete jezdit na kole nebo si domů pořídit rotoped, můžete běhat v přírodě nebo si pořídit domů běžecký pás. Stejně tak účinný je eliptický trenažér, kterým posilujete celé tělo.

 

3) Posílíte svou imunitu

Cvičením a dodržováním zdravého životního stylu výrazně posílíte svou imunitu. Vyzkoušet můžete oblíbenou jógu, posilování nebo třeba sálové lekce. Bavit vás bude i cvičení v pohodlí domova, při čemž si klidně můžete pořídit cvičební a posilovací stroje a cvičit tak můžete kdykoliv.

 

4) Budete lépe jíst

Když začnete cvičit, tak začnete i zdravěji jíst. Uvidíte, že si nebudete chtít kazit svou snahu v posilovně nebo třeba na oblíbené vibrační plošině tím, že byste posléze snědli tabulku čokolády nebo si dali celou pizzu. Cvičení navazuje na zdravý jídelníček a jedno doplňuje druhé.

 

5) Zlepší se vaše kondice

Když zhubnete, zlepší se vaše fyzická kondice. Nezadýcháte se do schodů, doběhnout tramvaj pro vás nebude problém a můžete bez starostí vyrazit s přáteli na túru nebo s dětmi na hřiště. Uvidíte, že si najednou všechny tyto aktivity užijete mnohem víc.

 

6) Posílíte své zdraví

Správnou životosprávou a pravidelným cvičením výrazně posílíte své zdraví. Když budete například pravidelně běhat na běžeckém páse, můžete si všimnout, že se vám vyhne nachlazení a budete mnohem odolnější.

 

7) Nové tělo, nový život

S novým tělem přichází také nový život. Budete se víc radovat z maličkostí a vaši snahu ocení i okolí. Při hubnutí a cvičení vždy myslete na to, abyste to dělali hlavně pro sebe, ovšem nebojte se hledat motivaci a podporu i zvenčí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno