Každá žena si přeje vypadat krásně a je ochotná investovat tisíce korun do nového oblečení. Je však s podivem, kolik z nich si neuvědomuje, že právě spodní prádlo má zásadní vliv na to, jak bude daný outfit ve výsledku vypadat. Nákup spodního prádla tedy nepodceňujte!

 

Vaše postava

Při výběru vhodného dámského spodního prádla se zaměřte zejména na to, jaký typ postavy máte. Zkuste se zamyslet nad tím, které partie vašeho těla si přejete zamaskovat, a které naopak zdůraznit. Jestliže se dlouhodobě potýkáte s většími boky nebo zadečkem, investujte do prádla z pevného materiálu, který vám tyto části těla stáhne a vytvaruje. Dobrou volbou jsou tzv. brazilské kalhotky, které opticky dokáží zadek zeštíhlit. Jestliže si naopak přejete schovat větší či povolené bříško, skvělou volbou jsou kalhotky s vysokým sedem. Zároveň se stáhnutým bříškem vám krásně vynikne pas. Pro chlapeckou postavu volte spíše bokové kalhotky, které mají více látky na zadní straně.

 

V úvahu berte i oblečení

Nejdůležitější zásada při vybírání prádla do konkrétního modelu oblečení, je to, aby nikde nevykukovalo a neprosvítalo. Vždy tedy volte barvu prádla stejnou, jako má váš outfit. Pod průsvitné šaty můžete zvolit tanga nebo thongy v tělové barvě, které mají málo látky a splynou s vaší kůží. Stejný typ spodního prádla si vezměte i v případě, že si na sebe chcete obléct přiléhavé kalhoty či sukni. Naopak ve volnějších kalhotách či v kolové sukni máte volnou ruku – ať si oblečete jakékoliv kalhotky, nepůjdou vidět.

Pozor by si měli dát i pánové. I když je patrné, že dávají přednost volným a komfortním pánským trenýrkám, ne pod každé kalhoty se hodí. V úzkých kalhotách nebo ve společenském obleku by totiž přebytky látky mohly způsobit velké faux pas. Mnohem lepší volbou jsou pánské boxerky, které lépe přilnou k tělu, ale zároveň ponechávají prostor pro volnost v rozkroku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno