Jako malé děti nás jízda na kole bavila a přišla nám jako přirozená forma zábavy. Jako dospělí se ale dělíme do dvou skupin: na ty, co je kolo stále baví a na ty, co na něj dávno zapomněli. Pokud patříte do druhé kategorie, zkuste spinning, ten vás zaručeně bavit bude.

Právě před létem se snažíme více sportovat a celkově hýbat a to nejen kvůli zlepšení kondičky, ale i hubnutí a vytvarování postavy do plavek. Oblíbený je funkční trénink, posilování a také spinning, který spojuje pohyb a hudbu. Jízda na stacionárním kole neboli spinneru probíhá pod vedením instruktorky, která nejen vybírá vhodnou hudbu a určuje tempo, ale také vymýšlí různé sestavy a choreografie. Z nudné jízdy na kole se tak stane zábavný sport, u kterého vám ani nepřijde, že je namáhavý a celou lekci si užijete od začátku do konce.

Spinning je zajímavý díky hudbě a různým cvikům právě i pro ty, kteří jízdu na kole úplně nemusí a od dětství na něm neseděli. Při této sportovní aktivitě spalujete kalorie podobnou rychlostí, jako na běžkách, víc než při aerobicu a navíc procvičíte a posílíte všechny problémové partie – nohy, zadek, břicho. Spinning je vhodný téměř pro každého, kdo se chce začít hýbat, i pro trénované sportovce jako součást přípravných tréninků. Sice při něm většinu času sedíte, rozhodně ale neodpočíváte a při jízdě se pořádně zapotíte. Instruktorka ví, jak z vás i ostatních účastníků spinningových lekcí dostat co nejvíc, abyste na konci měli hlavu zaplavenou endorfiny a odcházeli unavení a spokojení.

Vyzkoušet si spinning není nic složitého, jde o rozšířenou a oblíbenou sportovní aktivitu po celé republice, nejen v hlavním městě. Na vysoké úrovni je i spinning v Brně a vyzkoušet si můžete lekci zdarma a nechat se vtáhnout do nového sportu, při kterém si vzpomenete na svá dětská léta, zároveň uděláte něco pro sebe. A pokud by vám to nestačilo, je pro vás připravena i posilovna a také další aktivity, u kterých spálíte kalorie. Na závěr si můžete odpočinout ve wellness zóně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno