Jste praktikující specialistkou permanentního make-upu a chcete nabízet novou službu? Přihlaste se na kurz microbladingu, po jehož absolvování rozšíříte své portfolio o velmi žádanou techniku PMU. Microblading je jednou z nejsložitějších technik a její osvojení bude vyžadovat vaši trpělivost a procvičování. Se zvládnutím kurzu vám pomohou i zkušení školitelé, kteří za sebou mají bohatou praxi a mohou vám předat cenné rady a tipy.

Kurz microbladingu vám může zajistit konkurenční výhodu

Čím lepších výsledků budete při své práci dosahovat, tím více peněz vám budou zákaznice ochotné zaplatit. Vaše úspěchy se zakrátko projeví na celkovém vybavení salonu, protože si budete moci dovolit pořídit manuální stroje poslední generace a kvalitní jednorázové pomůcky. Tím se přirozeně odlišíte od své konkurence a váš rezervační systém začne pomalu, ale jistě praskat ve švech.

Proč do svého portfolia služeb zahrnout právě microblading?

Při microbladingu se používá manuální přístroj s čepelkami, kterými lze vykreslit dokonale tenké čárky, které vypadají identicky jako přírodní chloupky obočí a výsledek je díky tomu maximálně přirozený.

Ženy získají obočí snů, které nebudou muset každý den pracně líčit. Budou upravené za každé situace a tedy hned po probuzení i při sportu.

Díky microbladingu lze zcela imitovat obočí, o které zákaznice přišly v důsledku nemoci, dokreslit chybějící chloupky, opticky zahustit obočí a zvýšit jeho sytost.

Během školení se dozvíte vše podstatné o technice

Jak jsme zmiňovali již v úvodu, microblading je velmi náročnou technikou, u které byste se rozhodně neměly spoléhat pouze na svůj instinkt. Při práci s manuálním perem si musíte být 100% jisté, jaká je správná intenzita a také hloubka pro vpravení pigmentů.

Zajistíme pro vás podložky, na kterých si budete trénovat správné postavení ruky i sklon manuálního pera. Poté vám předvedeme tvorbu microbladingu přímo na modelce a poradíme vám, jak vykreslit obočí s ohledem na různá kritéria jako tvar obličeje, požadavky klientky, věk a typ pleti. Až získáte potřebnou jistotu, vyzkoušíte si pod našim dohledem samy vše na modelce.

Při školení vám poradíme, s jakými pigmenty pracovat

Poradíme vám, jak rozeznat kvalitní pigmenty od těch méně kvalitních a doporučíme konkrétní značky, které se zabývají jejich výrobou. Při microbladingu se pracuje s certifikovanými pigmenty, které žádným způsobem neohrožují zdraví člověka.

V rámci teoretické části vám vysvětlíme, jak se s pigmenty pracuje. V praxi vám předvedeme míchání konkrétního odstínu podle fototypu klientky.

Předvedeme vám, jak pracovat s anestezií

Zákrok by v žádném případě neměl být bolestivý, a proto se používají lokální anestetika, která mají zmírnit nepříjemné pocity a případnou bolest.

Anestezie je ve formě masti či krému, který se nanese na oblast aplikace před samotným zákrokem.

Během školení vám předáme rady a tipy na zmírnění bolesti. Dozvíte se, jakým způsobem ošetřit oblast aplikace po zákroku.

Tip: Přečtěte si vše o původu anestezie.

Proč jsou praktické kurzy lepší než online?

Existuje řada kurzů, které se dají absolvovat doslova odkudkoliv. V poslední době se objevují online kurzy už i z oblasti PMU. My osobně si myslíme, že vám nemohou poskytnout základ potřebný ke zvládnutí techniky.

Hlavní nevýhodou je absence praktické části, při které máte za normálních okolností možnost zkusit si vše osobně na modelce pod dohledem školitele. Online kurzy jsou možná cenově výhodnější, ale získáte díky nim pouze teoretický základ, který nemůže být ke zvládnutí techniky dostatečný. Poradíme vám, jak si zaplacený kurz odečíst z daní.

Šly byste na online kurz, pokud by ho nabízelo renomované studio za velmi výhodnou cenu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno