Zdolávat dálky na svém kole se svými přáteli či o samotě je příjemný zážitek, který pomůže pročistit naši hlavu. Bohužel se ale přitom zaneřádí naše boty i kola. Často zaschlá špína úplně zazdí příjemné prožitky z návratu domů. Pokud však máme po ruce pomocníka, který se o špínu postará ve chvilce, návrat domů bude opět triumfální.

Sluníčko stále vyzývá k dobrodružným výpravám za horskými cestami i za neobjevenými městy. A vy tedy musíte uposlechnout volání svého kola, nasednout na sedlo a vyrazit. Občas sluníčko vystřídá déšť. V ten moment se obyčejná cesta změní na blátivou dráhu, při které se zkrátka není možné ubránit zamazání. Vítr zase rozfoukává prach tak, že máte procit, jako byste zdolávali písečnou bouři. Je to úžasný pocit až do té doby, než se rozhodnete vrátit a zjistíte, že celé vaše kolo i boty jsou špinavé a zaprášené. Vůbec ale nezoufejte!

Mobilní čistič Kärcher OC 3 Bike Box je účinný a zároveň malý i skladný, tudíž je skvělým parťákem na cesty, který vám pomůže vyčistit zaneřáděné věci z výpravy.  Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakovou myčku používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích.  Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte stále situaci ve svých rukách. Snadno s mobilní myčkou odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však k čištěným předmětům mimořádně šetrný. Cleaner OC 3 Bike Box má další přednosti jako je univerzální kartáč s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Součástí sady je i čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickými nečistotami na kole a zároveň šetří jeho komponenty.  S kvalitní utěrkou z mikrovlákna osušíte snadno veškeré vybavení.

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno