Pomalu se schyluje k zimnímu počasí a ani se nenadějeme a venku nám začne mrznout. Proto je nejvyšší čas popřemýšlet, zda máte pro své miminko k dispozici kojenecké oblečení vhodné do mrazivého počasí. Zjistěte, jak obléknout nejlépe dítě do mrazu a kde si takové oblečení pořídit.

Vrstvení oblečení je základ

Je celkem prověřené, že chodit s dítětem ven i v zimě má dobrý vliv na posílení imunity dítěte. Avšak nesmí se podcenit množství oblečení. Většinou se doporučuje vrstvit oblečení, které můžete dle potřeby svlékat.

  • První vrstva by měla co nejlépe přiléhat k tělu. Vhodnou volbou jsou především kojenecká body nebo kojenecké overaly.
  • Druhá vrstva zahrnuje svetřík či mikinu a tepláky. Ideální jsou kojenecké soupravy. A také je třeba myslet na čepičku, rukavičky a teplou obuv.
  • Třetí vrstva je poslední a nejčastěji zahrnuje bundu nebo kojenecké kombinézy, které se těší v současné době velké oblibě. Kojenecká kombinéza je někdy uzpůsobena tak, že už nebudete muset řešit šálu či rukavičky.

Vybírejte pouze kvalitu

Při výběru vhodného oblečení je třeba se zaměřit také na kvalitu oblečení. Materiál dětského oblečení by měl být především prodyšný, tak aby se dítě v oblečení nepotilo, což většinou poznáte podle zarudlých tvářiček. Vzhledem ke změnám teplot během dne se také doporučuje pravidelně kontrolovat teplotu, zda není kůže horká nebo vlhká. Při opravdu velkých mrazech je pak lepší zůstat s dítětem doma.

Kojenecké oblečení za fantastické slevy

A kde kojenecké oblečení pořídit? Pro nákup kojeneckého a dětského oblečení neváhejte zamířit na e-shop propopelku.cz. Tento e-shop vám nabídne kvalitní kojenecké oblečení za výhodné ceny. Vybírat můžete z celé škály dětského oblečení, a to včetně kojeneckých potřeb nebo kreslených portrétů.

Připravte se na zimu s e-shopem propopelku.cz i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno