Všechny děti milují překvapení. Nic oslavenci neříkejte a pěkně potají za jeho drobnými zády kujte pikle hodné následných výbuchů radosti a smíchu. Už nikdy mu nebude pět ani šest, nebo kolikáté narozeniny letos slaví, a proto je ten nejpříhodnější čas udělat něco velkolepého.

Párty ve velkém stylu

Jistě máte jasnou představu, jak má narozeninová oslava vašeho dítka vypadat. V Bruno Family Parku podpoří vaše úsilí do nejmenšího detailu. Stačí si vybrat z pěti narozeninových místností a jeden ze tří možných balíčků pro oslavy a vše ostatní Bruno zařídí za vás.

Svého potomka znáte nejlépe. Řádil by nejraději ve stylu cirkusu, vesmírného dobrodružství, rallye formulí, nebo dá přednost spíše klidu lesa či důstojnosti princezen? Balíčky pak odlišují, zda jde o komornější párty, nebo je-li libo diskotéka a pro ty nejnáročnější pak tento zábavní park umí zařídit i nadupanou oslavu s animátorem.

Věřte, že po takové trachtaci dítka doma usnou, jako když je do vody hodí a nebude těžké uhádnout, o čem se jim bude celou noc zdát. Přesně o tom, o čem budou následujících několik týdnů nadšeně hovořit.

A když zrovna nic neslavíte

Jsou však i situace, kdy by jste rádi jen někde poseděli, pojedli a strávili příjemně čas se svými blízkými. Brňané mají výhodu, ti se mají! Nová restaurace Brno – Slatina je Restaurace Hnízdo, kde vás čeká milá atmosféra jejích samotných prostor, ale také salónek a terasa, kde se můžete scházet nejen s rodinou a přáteli, ale i s obchodními partnery.

Můžete zde ochutnat tradiční i méně známá jídla, saláty, oblíbenou pizzu i perly české kuchyně. Pro mlsouny jsou tu k mání různá sladká pokušení, a to vše pod střechou odpočinku, zábavy a vkusu. Ne náhodou se v okolí začíná šeptat, že kdo nezná Bruna, jako by nežil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno