Jsem podnikatel a dělám sám na sebe, tak abych ušetřil peníze na nájem, tak pracuji z domova. Proto mám paradoxně doma větší nepořádek, než by někdo čekal. Jsem totiž prakticky neustále hlavou u monitoru, a když už se mi naskytne příležitost dělat něco jiného, vypadnu z domova, takže na úklid prostě kašlu. Jenže ale ani nepatřím mezi lidi, kterým by nevadilo mít doma skládku. Menší práce vyřešila myčka a podobně, ale ty větší už bohužel ne.

A k těm patřilo hlavně mytí oken. Jednou o víkendu jsem se odhodlal, že se do toho pustím, ale okna byla tak maximálně ušmudlaná, než umytá, takže jsem práskl hadrem a vykašlal se na to. Řekl jsem si, že si na jejich umytí najmu úklidovou firmu. Posadil jsem se proto k počítači a projel několik článků a recenzí o úklidových firmách, abych si vybral takovou, u které to nebudou vyhozené peníze, které jsem neměl zrovna na rozhazování.

A po svém internetovém výzkumu jsem si vybral A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění skleněných verand, zimní zahrady, výškové  mytí oken Brno. A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si nadávala skoro celý den, že jsem se předtím vůbec namáhal ta okna umývat. Pracovníci z firmy A SERVIS okna umyli naprosto perfektně.

Další výhodou této firmy je, že nabízí hned několik služeb, takže pokud člověk potřebuje například umýt okna, vyčistit, koberce nebo podlahy, nemusí na to zbytečně a zdlouhavě hledat pokaždé někoho jiného a hlavně se to může udělat hned vše zaráz. Proto už se někdy dopředu úklidu neděsím, protože drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVIS.

Místo extrakční metody čištění koberců vyzkoušejte strojní tep čištění sedaček, koberců Brno

Zdravím, nedá mi to, abych nenapsala pár řádků o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., metodické čištění sedaček, koberců Brno, která mi doslova zachránila můj nejmilejší chlupatý koberec. Jednou se mojí pětileté dcerce nějakým záhadným způsobem podařilo dostat se k mým drahým rtěnkám, které se snažím před ní neustále schovávat, protože vím, že si s nimi hrozně ráda patle pusu. Jenže pomalovaný neskončil jen její obličej, ale i můj oblíbený koberec. A ta rudá barva těch dlouhotrvajících rtěnek prostě nešla dolů, i když jsem se vážně snažila.

44469421 - carpet

Musela jsem si na to najmout úklidovou firmu. Jednu jsem si domů pozvala, ale staré problémy jsem vyměnila za nové, protože mi po jejich čištění zůstaly na kobercích fleky. Když jsem se ptala, jak je to možný, řekli mi, že se to u extrakční metodu stává. Takže mi nezbylo nic jiného, než hledat někoho znovu. Tentokrát jsem si sedla k internetu a četla všechny možný recenze, abych si už objednala někoho, u koho to nebudou vyhozené peníze.

A jedny z nejlepších referencí měla úklidová firma A SERVIS LIPKA. A jejich zaměstnanci mi skutečně dokázali koberce vyčistit. Použili na to strojovou metodu, po které zmizela rtěnka i fleky. Práci měli hotovou i za chvíli, takže tentokrát se jednalo o maximální spokojenost.

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a vstřícní, takže nemám jedinou stížnost. Jediné, co mi prvně trochu vadilo, byla cena, ale když vezmu v úvahu, jak vynikající práci odvedli, stála ta investice za to. Mám ten koberec vážně moc ráda a jsem ráda, že se našel někdo, kdo mi ho dokázal vyčistit.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno