Proč Eclisse?

Když se zaměříte na stavební pouzdra detailněji, zjistíte, že na českém trhu je nabízeno hned několik druhů a značek – tuzemských i zahraničních. Při detailnějším prozkoumání zjistíte, že mezi produkty jednotlivých značek jsou poměrně velké rozdíly. Zejména v kvalitě využívaného materiálu, ve využitých technologiích, v odolnosti a komfortu ovládání. Stavební pouzdra Eclisse jsou jednou z nejlépe hodnocených značek na evropském trhu. Využívají kvalitní materiály, neustále své produkty inovují a vylepšují, aby byla ještě vyšší jejich odolnost a snazší funkčnost.

 

Něco málo o Eclisse

Na výrobu stavebních pouzder pro posuvné dveře se společnost Eclisse specializuje již od roku 1989. dnes již vyrábí 1 300 pouzder denně a jedná se o jeden z největších výrobních závodů v této oblasti v celé Evropě. Svůj výrobní závod má tato italská značka i v české republice. Hlavní důraz je kladen na propojení vysoké kvality a elegance – přesně v italském stylu.

Tip: Pokud budete vybírat do pouzder i dveře, nezapomínejte na detaily, protože ty jsou rozhodující. Elegantní dveře potřebují také elegantní kování pro posuvné dveře.

 

V nabídce je i unikátní novinka

Firma Eclisse je známá především jako výrobce kvalitních stavebních pouzder, ale nabízí i další výrobky. Některé z nich jsou skutečně unikátní, jako například otočné dveře se skrytou zárubní Syntesis Battente. Skrytá zárubeň u tohoto modelu dodává ještě větší pocit čistoty interiéru bez rušivých elementů. Otočné dveře se skrytou zárubní jako by vylézaly ze zdi.

showroom-libus_reference

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno