Ať už se ta zrnka písku a smítka berou odkudkoliv, možná máte také pocit, že ať se snažíte sebevíc, je čištění podlahy tak trochu nekonečný příběh. Nepomáhá ani fakt, že čištění s mopem nebo smetákem a hadrem práci vůbec neulehčují. Těžké kýbly vody, která je potřeba měnit. Podlaha je mokrá a dlouho schne. A když už jsme u toho, ani moc vody takovým tradičním vytíráním nešetříte. A pokud si opravdu potrpíte na čisté ponožky a lesklou podlahu bez smítek, to se jistě musíte ohánět.

V dnešní době už se ale vážně nemusíte tahat s kýbly, ručně ždímat hadr, drhnout a po kolenou se pomalu plazit pod nábytkem. Pokud tomu tak bylo, máme pro vás dobrou zprávu! Jde i mnohem pohodlněji, a ještě to bude efektivnější.

Jeden pomocník, kterého bez síly stačí nasměrovat, žádné litry vody, mokrá kolena, rukavice ani kaluže vody. A hotovo máte vážně rychleji.

Elektrický mop EWM 2 vytírá stále čistou vodou, a to až po okraje. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík, který jste dosud běžně používali. Přístroj hladce klouže po podlaze a funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší než při použití běžného mopu.

Štíhlá konstrukce EWM 2 zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož mop vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Přístroj můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno