Léto se ne a ne vzdát a i když padající listí a chladná rána napovídají, že podzim je tu, teplé dny nás stále provází. Přeci jen se ale ochlazení blíží a neměli bychom se nechat překvapit zimou a sychravým počasím. Vybavit si šatník se vyplatí.

Tílka a krátké šortky pomalu měníme za dlouhé kalhoty a svetry. Slunečná odpoledne nás sice ještě nechávají užít si letní atmosféru, brzy je však tma a zima a tak se balíme do mikin a teplých bund. Základní výbavou se tak stávají mikiny všech barev protože podzim neznamená, že se musíte zabalit do černé nebo hnědé. Když budete hledat v nabídce dámské mikiny, neostýchejte se vybírat barevné a originální, ve kterých si rozsvítíte den a připomenete léto. To, že je podzim přece neznamená, že přestaly existovat barvy jako je červená, oranžová nebo zářivě modrá.

Do tepla je potřeba dostat nejen tělo, ale i nohy. Zamávejte letním žabkám, sandálům a otevřeným lodičkám, potkáte se zase příští rok. Teď vsaďte spíše už na nejrůznější dámské tenisky, které jsou skvělé do sportovně elegantního outfitu a rozumí si s mikinou i sakem ležérního stylu. Záleží jen na vás, jestli si obujete jednoduché sneakery nebo dáte přednost vyloženě sportovním botaskám či módním teniskám na platformě. To že pomalu skončilo léto přece neznamená, že se všichni zabalí do neforemných svetrů a kotníkových bot s kožíškem, naopak.

Podzimní nálada se dotýká i módy a tak se nebojte pohrát si s barvami i celkovým outfitem do detailů. Slaďte si kabelku s botami nebo naopak nechte vyniknout některý z výrazných doplňků. Fantazii se meze nekladou a i když z návrhářských dílen a světových přehlídkových mol na nás nakukují různě absurdní modely, v chladném a vlhkém počasí oceníme především teplo a pohodlí. Pak se budeme cítit dobře a zima nebude mít šanci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno