V létě se kromě své oblíbené kabelky sneseme bez problémů i s batůžkem, plážovou kabelou, sportovním vakem nebo crossbody kabelkou. S příchodem podzimu ale začneme vytahovat kromě teplých svetrů a bund také různé doplňky a drobnosti, které nám zlepší den a dotáhnou náš outfit k dokonalosti.

Mezi základní výbavu každé dívky a ženy patři kabelka. Módní diktát mění každou sezónu její barvu, velikost i tvar, přesto si však většina z nás najde svou oblíbenou stálici, kterou nosí nejraději a bez ohledu na to, zda je nebo není podle posledních trendů. Proto tolik oblíbené dámské kabelky mají mnoho variant na výběr, v různých barvách i provedení. Móda sice velí, co je in, praktičnost a vlastní vkus ale vždy vítězí.

Pro běžný pracovní den tak většina žen nosí kabelku větších rozměrů, do které schová vše potřebné. Což, jak se téměř každá z nás může ve své kabelce přesvědčit, znamená spoustu drobností, nesmyslů a zbytečných věcí, které do kabelky vlastně vůbec nepatří. Také proto v nich stále něco hledáme a nemůžeme najít a naopak nacházíme to, co jsme již dávno hledat přestaly. Základní výbavou všech kabelek jsou různé dámské peněženky všech velikostí a barev, které jediné bezpečně najdeme. I peněženky podléhají módě, ale spíše je měníme až ve chvíli, kdy již dosloužily a začínají se rozpadat.

Kabelka s peněženkou by spolu měly ladit a ideální je kupovat je najednou, aby tvořily pár již od začátku. Samozřejmě ne vždy se povede toto dodržet peněženka se nám líbí jiná a v jiné barvě než chceme či máme kabelku a tak se stává, že jsou každá jiná. Funkčnosti a praktičnosti to nijak nepřekáží a pokud budeme chtít mít obě věci sladěné, stačí si jen vybrat nové. A možnost pořídit si novou kabelku nebo peněženku, případně obojí, jistě odmítne jen málokterá žena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno