Asijská jídla jsou velice oblíbená, a to hned z několika důvodů. Asie je vskutku obrovská a spadá do ní Vietnam, Thajsko, Singapur, Japonsko, Čína, Indie a další jedinečná místa, přičemž každé má i svou specifickou kuchyni. Pokud nemáte možnost vyrazit do některé ze zmíněných zemí, nezoufejte, protože i v našich končinách si zakoupíte tradiční asijské potraviny.

V asijské kuchyni se používají různé ingredience, které mají na svědomí specifické chutě pokrmů. Asijské potraviny si zamilujete.

Většina jídel je velmi zdravá

Asiaté berou zdraví velice vážně a málokdo trpí obezitou. Základními ingrediencemi pokrmů jsou totiž ovoce a zelenina. Stejně tak je tradiční složkou mnoha receptů rýže. Při vaření se však nepoužívá velké množství oleje.

Chutná jsou jídla jako Pad Thai a nebo jarní závitky. Obsahují totiž zdravé suroviny a spoustu bylinek a koření. Jestliže žijete zdravým životním stylem, asijské pokrmy si jednoznačně oblíbíte, protože jsou plné krásných chuťových tónů.

Asijská jídla nejsou příliš drahá

Vzhledem k tomu, že jsou jídla vytvořená z jednoduchých produktů a různých druhů zeleniny, uvařit si nějaký výtečný pokrm vás nevyjde na majlant. Právě díky cenám je asijská kuchyň tak populární. Dokonce i tak jednoduché jídlo, jako je chuťově ojedinělá polévka wonton, je jednou z nejlevnějších položek na každém asijském menu.

Jestliže hledáte obchod, odkud byste si mohli koupit kvalitní asijské potraviny a ingredience, podívejte se do seznamu odběratelů F.W. TANDOORI. Dováží asijské gastronomické speciality na český trh od roku 1992 a přináší tak Asii do každé kuchyně. Všechny nabízené produkty jsou vysoce kvalitní, přitom za rozumné ceny.

Asijská jídla se stanou součástí vašeho jídelníčku. A co víc, možná na tuto kuchyni přejdete úplně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno