Pokud sháníte pro zvířecího člena rodiny vhodnou kliniku, která poskytuje nadstandardní péči, svým portfoliem služeb vás nadchne ANIMAL CLINIC v Praze. Zakládá si především na špičkovém technickém, prostorovém i přístrojovém vybavení. Prostředí není stresující, a tím pádem se zvířata cítí jako doma.

Kliniku tvoří profesionální tým s dlouholetými zkušenostmi. Vzhledem k tomu, že nedokáže pokrýt všechny obory veterinární medicíny, spolupracuje i s mnoha odborníky na jiných veterinárních pracovištích, a to nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Veterinární klinika se specializuje na chirurgii, ortopedii a onkologii.

Ortopedie

Technologie se neustále zdokonalují, a to i v natolik specifickém oboru, jako je medicína psů a koček. Ortopedie se rozvíjí vskutku dynamicky, a proto je kladen důraz na stále propracovanější a preciznější techniku. ANIMAL CLINIC má vybavené pracoviště pro vykonávání ortopedických činností.

Neurologie

Veterinární klinika se zaměřuje také na neurologii a poskytuje neurologická vyšetření. Lékaři provádí rentgenové vyšetření páteře i míchy, jako jsou myleografie, diskografie a epidurografie. Stejně tak vašim mazlíčkům provedou ultrasonografické vyšetření mozku anebo CT míchy a podobně.

Onkologie

Onkologie je strašák, ale u malých zvířat jsou často onkologická onemocnění léčitelná. Odstraní se primární nádor a zahájí se následná léčba, díky které bude mít váš mazlíček zase chuť k životu.

V neposlední řadě vám ANIMAL CLINIC zajistí vše v rámci interní medicíny, jež zahrnuje činnosti jako dermatologie, kardiologie, alergologie, gastroenterologie, urologie, gynekologie a podobně. Závěrem nesmíme zapomenout ani na stále více oblíbenou oblast homeopatie, která má vynikající účinky i na zvířecí pacienty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno