Mánie EOS balzámů už trvá nějaký ten rok. Miliony žen si oblíbily tenhle malý zázrak ve veselém obalu nejen pro jeho skvělé složení a účinky, ale i pro dokonalé vůně. Když firma Evolution of Smooth přišla v roce 2006 s novinkou v designu balzámů a tradiční tyčinku vystřídalo oblé vajíčko, každý ho musel mít a každý ho musel zkusit.

Obal v různých designech a barvách láká na první pohled malé i velké. Jarní pruhované EOS vám zlepší náladu, jen se na ně podíváte. A co teprve různé příchuti a vůně, které vás okouzlí a budete chtít zkoušet další a další. Svěží citrón, kokosové mléko, šťavnatý grep nebo oblíbená vanilka jsou jen malým zlomkem toho, co s EOS můžete ochutnat při péči o své rty. Pro opravdové nadšence připravuje EOS i limitované edice balzámů.

Obrovskou výhodou balzámů EOS je také to, že mají 100% přírodní složení ( 95% organické). Žádné parabeny, chemikálie, louhy, vazelína z ropy nebo ftaláty, prostě jen a jen přírodní suroviny jako jsou pečující oleje, bambucké máslo nebo vitamíny. Své rty tak hydratujete a vyživujete bez jakékoli chemie, což se projeví i na jejich vzhledu, nebudou se vysušovat nebo praskat. Balzám navíc nemá žádné zbarvení nebo třpytky či lesk a tak je můžete používat opravdu kdekoli a kdykoli. Oblíbenost EOS balzámů ale samozřejmě vzbudila pozornost i podvodníků a falešných výrobců a tak je lepší spolehnout se na osvědčené prodejce jako www.parfemy-elnino.cz, kde máte jistotu originálu. Aby vám nic nezkazilo radost z nového balzámu a vy jste si mohla péči o své rty užívat.

1 komentář

  1. Jakmile budeme mít hotový ten náš kurník pro slepice který po manželovi požaduji už nějakou dobu, tak si hned koupíme slepičky a budeme chovat další drůbež. Moc se na to těším, vždy jsem totiž chtěla být soběstačná na všech frontách, víme?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno